Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Falconem ve filmu Captain America: Winter Soldier bude Anthony Mackie

Redakce

Redakce

23. 1. 2013

FOTO: Anthony mackie The FalconAmerický herec Anthony Mackie (Ocelová pěst, Million Dollar Baby) přijal nabídku pro ztvárnění role Falcona v pokračování marvelovského filmu o kapitánu Amerika – Captain America: Winter Soldier, který by měl vstoupit do kin v roce 2015.

FOTO: Anthony mackie The Falcon

Hodí se Anthony Mackie pro postavu Falcona?
Zdroj: Marvel

Hvězda tohoto herce v poslední době stoupá vzhůru. Naposledy se objevil ve filmu Abraham Lincoln: Lovec upírů. A stejně tak jako Marvel vynesl do výšin hvězdu Roberta Downey Juniora, může se teď to samé podařit Anthony Mackiemu. Představitel dalšího komiksového superhrdiny bere roli Falcona velice vážně, zřejmě také proto, že The Falcon je první superhrdina afro-amerického původu.

„Budu mít křídla a budu moci létat. Stane se ze mě superhrdina a budu bojovat, jmenovitě s Winter Soldierem. Sam Wilson (The Falcon) je známý svojí fyzičkou. Popisují ho jako 1,92 metru vysokého se 111 kilogramy, takže během příštích pěti měsíců, než se začne natáčet, se vrátím do svých školních let a začnu trénovat, abych se dostal alespoň na 103 kilogramy. To je teď to hlavní,“ uvedl v jednom z rozhovorů Anthony Mackie. Natáčení je přibližně stanoveno na březen letošního roku.

Kdo je Falcon?

The Falcon je postavička, která byla představena v komikové sérii Captain America v roce 1969. Je doprovázena sokolem Redwingem, mezi nímž a jeho pánem funguje telepatické spojení. Tak jako u jiných superhrdinů je The Falcon pouze alter ego. Jeho pravé jméno je Sam Wilson, drogový dealer, který prošel po letecké havárii genetickou modifikací a získal tak schopnost létat a dorozumívat se pomocí telepatie.

O své roli toho ale Mackie nechce moc prozradit, stejně tak jako mu Marvel zatím nechce odhalit celý scénář. „Vím, jak snadno se dají herci ve filmech, jako jsou tyhle, vyměnit. Můžou prostě říct: „Víte, ta postava umřela,“ a nebo to neřeší vůbec. Lidi z Marvelu se chovají opravdu zvláštně, protože vás nenechají se podívat do scénáře. A tváří se při tom jako: „Poslouchej, přivedli jsme zpátky na výsluní Roberta Downey Jr., takže bys měl být rád, že pro nás můžeš pracovat,“ uvedl Mackie s úsměvem.

Některé detaily ohledně Captain America: Winter Soldier ještě nejsou zcela jasné. Jde hlavně o celkovou koncepci, protože není jisté, do jaké míry bude příběh filmu následovat komiksovou sérii. A konkrétně u postavy Falcona ještě není jasné, zda ji bude doprovázet Redwing.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Falconem ve filmu Captain America: Winter Soldier bude Anthony Mackie

Hide picture