Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Fantastická zvířata a kde je najít: Rowlingová dokončuje scénář

Redakce

Redakce

8. 10. 2014

Dělí nás zhruba dva roky od očekávané spin-off trilogie světa Harryho Pottera s názvem Fantastická zvířata a kde je najít. To je stále spousta času na objevování novinek. Sama Rowlingová zmínila, že je ve fázi „dolaďování“.

Fantastic Beasts 2

Maďarský trnoocasý drak je jedno ze zvířat zmíněných v knize Mloka Scamandera. Zdroj: Distributor

Naposledy jsme slyšeli, že děj se bude odehrávat sedmdesát let před příchodem Harryho do Bradavic a režisérem by mohl být David Yates, který režíroval Harryho Pottera od pátého dílu. Nyní autorka J. K. Rowling na svůj Twitter napsala, že je „velmi zaneprázdněná s prací na novele, dolaďování scénáře a zapojení v kampaních Lumos.“

I když nezmínila přesně, o který scénář jde, je docela jednoznačné, že patří k Fantastickým zvířatům. A pokud se zaměříme na slovní spojení týkající se scénáře, zní to, jako kdyby byla ve finální části, dokončovala úpravy, přidala poslední spojující drobky a kouzlo, které dělá její práci tak magickou.

FOTO: Příspěvek Rowlingové

Příspěvek Rowlingové. Zdroj: Twitter

Fantastická zvířata a kde je najít jsou příběhem situovaným kolem Mloka Scamandera, fiktivního autora stejnojmenné knihy, která katalogizuje různá magická zvířata světa Harryho Pottera. Rowlingová ji vytvořila v roce 2001.

Plánované filmy se budou odehrávat desítky let před Potterovskou érou a očekává se, že budou obsahovat Scamanderova dobrodružství. Fanoušci si ale na více informací musí počkat, kniha moc vodítek nenabízí. Prozatím není známé ani potenciální obsazení, i když Emma Watson se nechala slyšet, že by se ve filmu ráda objevila.

Zatímco Rowlingová pilně pracuje a má plný program s psaním novely a zapojuje se do akcí charity Lumos, vypadá to, že scénář je opravdu ve finální fázi. Fantastická zvířata a kde je najít bychom měli v kinech vidět 18. listopadu 2016.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fantastická zvířata a kde je najít: Rowlingová dokončuje scénář

Hide picture