Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Film Battlestar Galactica má už hotový scénář. Režisér X-Menů tají děj

Matouš Márai

Matouš Márai

14. 8. 2012

Singerův film Battlestar Galactica má hotový scénář. Režisér ujistil fanoušky, že film se uskuteční, a prozradil, z jaké verze seriálu bude vycházet.

Kdo je a kdo není Cylon, bylo vždy ožehavé téma. Zdroj: distributor seriálu

Režisér prvních dvou dílů X-Menů Bryan Singer chce přivést klasické sci-fi zpět k životuBattlestar Galactica měla v posledních měsících velmi nejistou budoucnost. Mluvilo se o seriálu, online epizodách, filmu a také o ukončení projektu. Konečně však Singer po přečtení scénáře od Johna Orlofa (Anonym) oznámil, že Galactica ve filmu opravdu odstartuje.

Nové verze BSG bude syntézou původního a nového seriálového světa. „Řekl bych, že film se bude odehrávat někde mezi světy Glena Larsona a Rona Moora, zatím nechci prozradit více,“ ohlásil režisér.

Čtěte více: Bude filmová Battlestar Galactica? Režisér X-Menů se pustil do práce

Battlestar Galactica se odehrává ve vzdálené galaxii, kterou lidé osídlili dvanácti koloniemi. Po dlouhé válce se vzbouřenými roboty (Cylony) zavládlo příměří. Po dalších 40 letech zdánlivého míru evolučně vyvinutí Cyloni infiltrují obranné systémy kolonií a pokusí se vyhubit lidstvo. Posádka válečné lodi Battlestar Galactica musí odletět z prohrané bitvy, její nový kurz je 13. kolonie – Země.

Battlestar Galactica

Sci-Fi
USA, 2014

Režie: Bryan Singer

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Battlestar Galactica má už hotový scénář. Režisér X-Menů tají děj

Hide picture