Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Film Godzilla se vrátí z hlubin oceánů ve 3D. Známe datum premiéry

Matouš Márai

Matouš Márai

18. 9. 2012

Godzilla se vrací, dočkáme se nového epického zpracování ve 3D s důrazem na realističnost. Na projekt bude dohlížet Toho Studio – tvůrci původního konceptu Godzilly. Datum premiéry bylo stanoveno na duben 2014.

Láska na první pohled. Zdroj: Tristar Pictures

Původní snímek Godzilla z roku 1954 byl úspěšným dílem japonského studia Toho. Když v roce 1998 vyšla americká verze, japonští tvůrci nebyli vůbec spokojení. Označili výtvor Rolanda Emmericha za kýč. Nová verze bude ze strany japonských vydavatelů více hlídaná. Důraz by měl být dán více na hororovou složku a chování postav bez újmy na epické vizáži Godzilly samotné .

Čtěte o monster movie: Vzhůru po stopách velkých a naštvaných příšer

Nadějí, že film bude lepší než jeho předchůdce, je i posádka stojící za projektem. Scénář zpracuje dvojice David Callaham (Expendables: Postradatelní) a David S. Goyer (Batman Ch. Nolana). Režie se ujme Gareth Edwards, jenž má s podobným žánrem zkušenosti z filmu Monsters.

Zda studia Warner Bros. a Legendary Pictures naplní očekávání původních tvůrců, se dozvíme za necelých 20 měsíců. Premiéra je totiž stanovena na duben 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Godzilla se vrátí z hlubin oceánů ve 3D. Známe datum premiéry

Hide picture