Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Film Grim Night přináší vraždící Smrtky. Originální náměty nevymřely

FOTO: Teaser k filmu Grim NightStudiu Universal se podařilo získat další možný trhák do své dílny. Jedná se o hororový thriller, který by měl nést název Grim Night.

FOTO: Teaser k filmu Grim Night

Smrt přichází jednou ročně a počty obětí jsou vysoké, Zdroj: distributor filmu

Scenáristé Brandon Bestenheider a Allen Bey přišli s opravdu zajímavým nápadem. Příběh tohoto filmu se točí kolem jednoho dne, který přichází jednou za rok. Dne, kterého se obávají všichni lidé na světě. V tento den se každý ve strachu zamyká doma před násilnými útoky podivných zjevení nazývaných Grims neboli Smrtky. V teaseru skutečně vidíme tajemné postavy oděné do černých kápí, které nápadně připomínají notoricky známá vyobrazení Smrti.

Originalita se cení. Podívejte se na TOP 10 nejvíc překvapivých konců filmů

Děj se bude soustřeďovat kolem jedné rodiny z malého amerického městečka, která čelí útoku těchto monster a musí se snažit ze všech sil, aby se ubránila jejich smrtícímu obležení.

Producenti Bryan Bertino (film Oni) a Adrienne Brittle zvolili netradiční způsob propagace filmu. Všechny záběry a plakáty vypadají velice realisticky, jakoby se téměř ani nejednalo o film.

Producenti si chytře počkali na úspěch třetího pokračování hororu Paranormal Activity, aby nalákali filmové studio na další děsivý film. Tento tah se jim vyplatil, jelikož Universal a několik dalších studií hned projevilo o tento projekt zájem.

Více o třetím pokračování Paranormal Activity zde

Grim Night je zatím pouze v rané fázi vývoje, takže není jisté, nakolik bude výsledek totožný s teaserem. Ten ale vypadá opravdu slibně. Strach a hrůza ovládající celou planetu, tajemné postavy plížící se městem, hledající své další bezmocné oběti…všechny tyto výjevy působí velmi sugestivně a děsivě. Zřejmě se tedy můžeme těšit na další hrůzostrašnou podívanou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Grim Night přináší vraždící Smrtky. Originální náměty nevymřely

Hide picture