Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Film Justice League jako odpověď na Avengers. Představí nového Batmana

Redakce

Redakce

2. 9. 2012

Nedávno byla ukončena trilogie o Batmanovi, nad jejímž koncem se aktivně spekuluje. Světem se však šíří informace nejen o pokračování filmů o Batmanovi, ale ještě o jedné perličce – týmovce Justice League.

Oficiálně zatím nebylo nic potvrzeno, nicméně zvěsti o filmu, který bude pojednávat o celé Justice League od DC Comics, jsou tak rozšířené, že je nelze přehlížet. Batmana bychom tak měli poprvé vidět jakožto týmového hráče ve spolupráci s dalšími superhrdiny jako je Superman, Wonder Woman nebo Green Lantern (který měl již před nějakou dobou také vlastní film).

Nečeká nás tedy jen pokračování filmů o milionářském mstiteli, které by mělo údajně vyjít kolem roku 2016, ale pravděpodobně i odpověď na nedávný film Avengers.

U Justice League se stejně jako předtím u jejich konkurentů od Marvelu spekuluje nad kvalitou filmu, jelikož koncept více superhrdinů bude muset potlačit jednotlivé postavy. Rozhodně tedy nečekejme výrazné charakterové zápletky, ale spíše čistou akci, ve které nebude chybět pořádně mocný záporák. Srovnání s velice podobným námětem Avengers se možná dočkáme v létě 2015.

video
play-sharp-fill

Hlavní členové Justice League:

Superman
Batman
Wonder Woman
Green Lantern
The Flash
Martian Manhunter
Aquaman

Občasní/bývalí členové:

Steel
Green Arrow
Red Tornado
Blue Beetle
Booster Gold

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Justice League jako odpověď na Avengers. Představí nového Batmana

Hide picture