Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Tvůrci filmu o nacistech na Měsíci zveřejnili nové fotky. Jsou na nich i hračky

Martin Peška

Martin Peška

24. 12. 2011

OBR: Iron SkyFinští filmaři, kteří pracují na nacistické sci-fi komedii s názvem Iron Sky, zveřejnili nové fotografie k chystanému snímku. Je na nich létající talíř ve chvíli před invazí na Zemi v roce 2018, ale také cínoví vojáčci.

video
play-sharp-fill

Podívejte se také na další videa a informace k filmu

Dějová linka filmu bude vycházet z fiktivního příběhu Hanse Kammlera a dalších německých vědců, kteří uspěli ve výzkumu antigravitace a umožnili nacistům v roce 1945 odlet na odvrácenou stranu Měsíce. Odtud v roce 2018 plánují invazi na Zemi.

Tři fotografie k filmu autoři zveřejnili na své oficiální stránce na Facebooku k příležitosti přihlášení 80.000 fanouška.

FOTO: Iron Sky FOTO: Iron Sky

Na prvním snímku můžete vidět jednu ze stísněných chodeb ve vojenské základně Schwarze Sonne (Černé Slunce), kde můžete vidět vycpaného ptáka a další materiály ze Země.

Druhá fotografie představuje prostou mapu s cínovými vojáčky. Autoři filmu k ní napsali: „Všechny dobré válečné strategie spoléhají na cínové vojáčky na rustikální mapě.“

FOTO: Iron Sky

Na třetím snímku můžete vidět létající talíř, který se připravuje ke startu. V popředí můžete vidět také Renate Richter a Klause Adlera.

Podívejte se také na další fotky a výtvarné návrhy z příprav a natáčení Iron Sky

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tvůrci filmu o nacistech na Měsíci zveřejnili nové fotky. Jsou na nich i hračky

Hide picture