×
FANZINE.cz

Film Resident Evil 6 zná datum premiéry. Alice se vrátí v roce 2014

Mila Jovovich se vrací do své životní role. Zdroj: Falcon

Po pěti dílech slavného akčního Resident Evilu se předpokládalo, že nastane doba na natočení šestého pokračování,  v čele s krásnou Millou Jovovich. Ta chvíle nastala a již víme, kdy přesně očekávat hotový film.

Mila Jovovich se vrací do své životní role. Zdroj: Falcon
Mila Jovovich se vrací do své životní role. Zdroj: Falcon

Světová premiéra nového pokračování filmu Resident Evil je naplánovaná na 12. září 2014. V českých kinech se objeví sice o něco později, ale ani tak nebudeme postrádat další akční scény s Millou Jovovich, ústřední herečkou této ságy.

Co tedy od nového dílu očekávat? S jistotou se shledáme s Alice (Milla Jovovich), se společností Umbrella Corporation, mnoha klony, obřím monstrem, velkým chlapem se sekyrou, zmutovanými psy, parazitními věcmi a samozřejmě nebudou chybět dlouhé prology, které nedávají smysl, pohledy do minulosti, požáry, výstřely a exploze.

Milla Jovovich se v posledních letech podílela hlavně na filmech Resident Evil, ale mohli jsme ji vidět i v historickém dobrodružství Tři mušketýři nebo v kriminálním thrilleru Tváře v davu. Příští rok se objeví v ruském dramatu Zimní královna.

Takové byly začátky Alice v Resident Evil. Zdroj: Falcon
Takové byly začátky Alice v Resident Evil. Zdroj: Falcon

Díly Resident Evil začaly postupně vycházet od roku 2002 a na každém se vždy nějakým způsobem podílel právě Paul Anderson – buď jako režisér nebo scénárista. Snímky vycházely i s podtituly jako Apokalypsa (2004), Zánik (2007), Afterlife (2010) a Odveta (2012). Na poslední název si ještě nejspíš chvíli počkáme.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..