Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Film Star Trek 2: Do temnoty má trailer. Premiéra ho čeká v květnu 2013

Martin Peška

Martin Peška

6. 12. 2012

FOTO: Star Trek 2: Do temnotyStudio Paramount Pictures dnes oficiálně představilo nový trailer ke Star Treku 2, který do českých kin vstoupí pod názvem Stark Trek: Do temnoty v polovině května příštího roku.

video
play-sharp-fill

Sledujte další videa na našem oficiálním YouTube kanálu.

Pokračování pojmenované Star Trek: Do temnoty ukáže známou posádku lodi Enterprise, která se vrací domů. Zde ale najde jen destrukci a teror. Kapitán Kirk se proto rozhodne pronásledovat a zadržet muže, který má údajně sílu zbraně hromadného ničení.

Za snímkem stojí opět režisér J.J. Abrams. Scenáristé Roberto Orci a Alex Kurtzman prozradili, že měli dilema, jestli ve filmu poslat hlavní hrdiny proti novému padouchovi, nebo jim v duchu tradice Star Treku postavit do cesty vesmír a jeho tajemství samo o sobě.

Na minutový trailer toho video ukazuje překvapivě velice hodně. Od akčních sekvencí až po dramatickou hudbu. Pochválit musíme také špičkový střih.

Na článku spolupracoval Martin Pevný.

Star Trek Into Darkness

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
USA, 2013

Režie: J.J. Abrams
Hrají: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, Anton Yelchin, Karl Urban, John Cho, Alice Eve, Peter Weller, Tom Archdeacon, Édgar Ramírez, Benedict Cumberbatch, Noel Clarke, Nazneen Contractor, Bruce Greenwood

Premiéra v ČR: 16. května 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Star Trek 2: Do temnoty má trailer. Premiéra ho čeká v květnu 2013

Hide picture