Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Fotky: Iron Man 3 si už chystá výstroj. A americké vlajky vlají

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

22. 10. 2012

Třetí díl Iron Mana se už těší na česká kina, a to na květen příštího roku. Do té doby si musíme vystačit alespoň s fotkami, které něco málo odhalují.

Už během úterka by se na internetu měl objevit teaser k Iron Manovi 3. Předtím ale studio Walt Disney uvolnilo i pár fotek prostřednictvím svého Facebooku. Iron Man tu pózuje v novém brnění, stejně tak War Machine s designem notně připomínajícím kapitána Ameriku (dojde i na americké vlaječky!).

Přečtěte si rozhovor s Downeym Jr.: Třetí Iron Man může být nejlepším komiksovým filmem

Třetí Iron Man se odehrává několik měsíců po příběhu z Avengers, kdy Tony Stark (Robert Downey Jr.) a jeho milá Pepper Potts (Gwyneth Paltrow) opět pracují ve Stark Industries. Jenže to se tu objeví Mandarin, Iron Manův největší nepřítel, alespoň co se týče komiksů. Zahraje si ho Ben Kingsley, známý například ze Schindlerova seznamu. Ve fotogalerii se můžete podívat na jeho první fotku.

Tony Stark tak na tom nebude nejlépe. „V podstatě přijde o všechny své hračky a je nucen použít svou mysl, aby se dal dohromady a postavil se svému největšímu nepříteli. Vždyť je to inženýr – superhrdina. Někdy je tak okouzlující, že zapomenete, kdo doopravdy je. ‚Hej, děcka, naučte se pár věcí a možná postavíte výstroj Iron Mana,‘ “ vtipkoval v rozhovoru pro USA Today šéf Marvelu a producent filmu Kevin Feige.

Iron Man 3 (Iron Man 3)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA / Čína, 2013

Režie: Shane Black
Hrají: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Ben Kingsley, Paul Bettany, Rebecca Hall, Guy Pearce, James Badge Dale, Jon Favreau, Cobie Smulders, Stan Lee, Stephanie Szostak, Yvonne Zima, Justin Wheelon, Bridger Zadina

Premiéra v ČR: 2. května 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Iron Man 3 si už chystá výstroj. A americké vlajky vlají

Hide picture