V pátek 28. října proběhla na festivalu FanCity v Praze další domácí soutěž fanouškovských kostýmů ze sci-fi filmů a seriálů. Vyhrály to zase Star Wars.
[album: https://www.fanzine.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/fancity-2011-cosplay/]
Druhý největší festival her a fantastiky FanCity 2011 představil v pátek večer další vydání soutěže kostýmů Cosplay. Počet soutěžících byl omezen pouze na dvanáct, ale kostýmy byly o to lepší a propracovanější. Finálním vítězem se stal Sharad Hett z Hvězdných válek, cenu publika si vysloužil kostým androida Krytona z Červeného trpaslíka, jež zaujal i svým hereckým počinem.
FanCity, festival her a fantastiky, se konal ve dnech od 26. do 30. října v KC Novodvorská na pražské Lhotce. Kromě mnoha přednášek a promítáni se zde nacházela velká herna počítačových a konzolových, ale i deskových a hudebních her. Exkluzivními hosty FanCity se stali Kocour z Červeného trpaslíka, Tony Amendola z Hvězdné brány a další zahraniční herci. Magazín FANZINE.cz (při TOPZINE.cz) je hlavním mediálním partnerem akce. Sledujte náš speciál k této události.
Napište komentář