Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

FOTO: CzechTREK 2013. Ezri Dax ze Star Treku navštívila Prahu

Martin Peška

Martin Peška

20. 1. 2013

Foto: CzechTREK 2013Po dvouleté odmlce se o slovo přihlásila akce CzechTREK, která se uskutečnila v sobotu 19. ledna v kulturním centru Novodvorská na pražské Lhotce. Jak již název události napovídá, jedná se o setkání českých fanoušků seriálů a filmů Star Trek.

Foto: CzechTREK 2013

Foto: Martin Peška, FANZINE.cz

Ti mají letos co oslavovat. Seriál Star Trek: Deep Space 9 totiž slaví 20. výročí, kterému byl přizpůsoben i program tuzemské sešlosti. Protože je FANZINE.cz jejím hlavním mediálním partnerem, nemohli jsme na CzechTREKu chybět.

Mezi hosty se již tradičně ukázalo několik dabérů seriálu, ale debatovat s fanoušky přišel i Milan Halousek z České kosmické kanceláře (čtěte rozhovor s ním) či ředitel plzeňské hvězdárny Lumír Honzík.

Hlavní hvězdou letošního ročníku se však stala herečka ze seriálu Star Trek: Deep Space 9, Kanaďanka Nicole de Boer. V seriálu byla představitelkou Ezri Dax. Erzi se v sedmé sezóně seriálu stala devátým hostitelem symbionta Daxe.

A jak to na akci vypadalo? Podívejte se na fotogalerii z besedy s Nicole de Boer. Připravujeme pro vás i krátký videosestřih, který by se na našich stránkách měl objevit ještě tento víkend.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: CzechTREK 2013. Ezri Dax ze Star Treku navštívila Prahu

Hide picture