Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

FOTO: Krev a hrůza. Tyhle Želvy Ninja byste si do akvárka nepořídili

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

9. 10. 2011

OBR: Raphael, postava z Želvy ninjaKdo by neznal Leonarda, Raphaela, Michelangela a Donatella. Nehodlám tu vést ani tak přednášku o renesančním umění, jako spíše o manhattonských kanálech. Právě v nich přebývá zřejmě nejslavnější čtveřice želv, i když lehce mutantních.

OBR: Trhač

Tenhle Trhač už jednomu dokáže nahnat strach Autor: Dave Rapoza

Třebaže by mohl někdo namítnout, že čas největší slávy této zelené čtveřice již zřejmě pominul, své fanoušky si nachází stále. Jedním z nich je jistě i Dave Rapoza. Ten vytvořil nebývalou uměleckou kolekci všech významných postav TMNT (Teenage Mutant Ninja Turtle). Pokud však čekáte roztomilé postavičky, budete zklamáni. Zelení hrdiné milující pizzu a skateboardy, které si český divák vybaví podle seriálů z 90. let, nesahají novému ztvárnění želv ninja ani po zkrvavené kotníky.

Mrkněte se: Šokující fotky odhalují, co dělají superhrdinové ve volném čase

Dave Rapoza totiž zobrazil postavy v realistické až lehce hororové podobě. Leonardo a jeho bratři se podobají více želvám než lidem, v očích jim září pouze bělmo a jejich nepřátelé vypadají skutečně děsivě. V tomto případě bych však v nočním Manhattonu nechtěla potkat ani samotné želváky.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/hardcore-zelvy-ninja/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Krev a hrůza. Tyhle Želvy Ninja byste si do akvárka nepořídili

Hide picture