Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Šokující fotky odhalují, co dělají superhrdinové ve volném čase

Redakce

Redakce

24. 9. 2011

Neustálé zachraňování světa je pěkná fuška, a tak i maskovaní hrdinové potřebují občas oddych . Ani taková esa jako Batman či Hulk neunikli bulváru a na veřejnost se dostaly fotografie Iana Poola odhalující soukromí komiksových postav. 

Dostat se pod ruku Wander Woman chce asi málokdo Autor: Ian Poole

Snad každého komiksového nadšence občas napadlo, co dělají jeho oblíbení hrdinové po práci. Co si počne Batman či Spiderman, když zrovna v ulicích nekypí kriminalita? Vezmou si vůbec někdy dovolenou? Na tyto zcela logické úvahy se pokusil odpovědět fotograf Ian Pool a vytvořil sérii pěti snímků, které ukazují soukromý život Wonder Woman, Hulka či Doktora Octopuse.

Čtěte také: Slavní komiksoví hrdinové neunikli nahotě

Fotograf se snaží zachytit komiksové postavy v každodenních situacích tak, jak je prožívá každý obyčejný člověk. Lze si prohlédnout Spidermana, který už nedoběhl k nejbližším veřejným záchodkům, obrovského Hulka na procházce s jeho miniaturním psíkem či neodolatelného Doktora Octopa, jehož velkým idolem jsou očividně Jonas Brothers.

Ve fotografiích Iana Poola se humor a ironie vyskytují opravdu často, v jeho starších pracích se objevily například modelky-kostlivci či ironické poukázání na dětskou závislost na hraní her. Série s poodhalením života komiksových hrdinů tak tvoří povedený dílek mozaiky jeho práce.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/superhrdinove-odhaleni/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Šokující fotky odhalují, co dělají superhrdinové ve volném čase

Hide picture