Menu
FANZINE.cz
Recenze her

GameShow: Zahrajte si Uncharted 3 ještě před vydáním. Na FanCity v Praze

Redakce

Redakce

19. 10. 2011

Podívejte se na pátý díl herního a technologického seriálu GameShow. Pořešili jsme rozporuplně přijatou střílečku RAGE, fotbálek FIFA 12 a dověděli se, co všechno si budou moci zahrát návštěvníci festivalu FanCity konaného v Praze od 26. do 30. října.

video
play-sharp-fill

V pátém dílu pořadu GameShow poreferoval Marek Jedinák o konzolové verzi dlouho očekávané střílečky RAGE. Hra je určena primárně právě na herní konzole Xbox 360 a PlayStation 3, a právě to se stalo jedním z hlavních faktorů, které jsou na hře komunitou velmi kritizovány. Kvůli špatné kompatibilitě s velkou částí grafických karet docházelo k pomalému vykreslování prostředí, což od takto hypované pecky nikdo nečekal.

Čtěte také: Splněný sen fanoušků Červeného trpaslíka. Do Prahy přijede Kocour!

Přinášíme také rozhovor s Václavem Pravdou, ředitelem festivalu FanCity. Pro čtenáře TOPZINE.cz sdělil, jaké hry si bude možné na největším obdobném festivalu v České republice zahrát. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet exkluzivní titul Uncharted 3 určený výhradně pro konzoli PlayStation 3, a to ještě několik dnů před oficiálním vydáním.

K vyzkoušení bude i celá řada tanečních her a mimo jiné proběhne i křest akční hry Battlefield 3.

FanCity, festival her a fantastiky, se uskuteční ve dnech 26. až 30. října v KC Novodvorská na pražské Lhotce. Magazín TOPZINE.cz je hlavním mediálním partnerem akce. Sledujte náš speciál k této události.

Tadeáš Kubů se podělil o své dojmy z nové  hry FIFA 12. Ta si vytyčila velice nelehký úkol, a sice po několika letech vzkřísit tradici důstojného fotbálku na PC.

VIDEO: V Brně se otevře nový obchod se všemi produkty Apple!

Ve finále se to podařilo na výbornou a po dlouhé době si zážitek z pořádné kopané vychutnají i majitelé počítačů. V kombinaci s kontaktním enginem a novým systémem bránění si na své přijdou jak ostřílení příznivci série, tak po arkádovém pojetí lačnící nováčci.

Na závěr přiblížil Martin Peška knížky týkající se života technologického a podnikatelského génia Steva Jobse.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

GameShow: Zahrajte si Uncharted 3 ještě před vydáním. Na FanCity v Praze

Hide picture