×
FANZINE.cz

Grabbers vás rozesměje a vyděsí. I v Irsku umí natočit veselé horory

Rádi se smějete a bojíte zároveň? Máme pro vás dobrou zprávu: v Irsku byla natočena hororová komedie o boji proti obří chobotnici. Její premiéra proběhla na letošním ročníku festivalu Sundance v USA.

Že by další Čelisti? Ne, to jen mořská příšera zabíjí vše živé ve filmu Grabbers, Zdroj: distributor filmu

Snímek s názvem Grabbers si vzal na starost režisér Jon Wright, který má s tímto žánrem zkušenosti již ze svého předchozího počinu Tormented. Jednoho z hlavních hrdinů si zahrál anglický herec Richard Coyle, jenž se objevil například ve snímku Princ z Persie: Písky času. Dalšími osobnostmi podílejícími se na vzniku jsou Ruth Bradley nebo Russell Tovey.

Filmy Davida Cronenberga jsou plné hororových mutací. Podívejte se

Děj filmu se točí okolo zapadlé irské rybářské vesničky, jež začne být časem ohrožována obrovskou mořskou příšerou lačnící po krvi. Obyvatelé vesničky nakonec zjistí, že opít se je jednou z nejúčinnějších taktik, jak přežít.

Plakát k hororové komedii Grabbers

Plakáty k  tomuto snímku dokonale vystihují jeho náplň i komediálně-hororovou atmosféru. Zda bude převažovat hororová, nebo komediální složka a jak umí v Irsku natočit takový žánr filmu, se dozvíme v našich kinech snad ještě letos.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..