Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Haldir a Lugbol jsou dalšími postavami v Guardians of Middle-Earth

Jakub Bilko

Jakub Bilko

28. 11. 2012

Warner Bros. již rutinně pokrývá dobu před vydáním hry Guardians of Middle-Earth sérií bitevních profilů, které prezentují a vyzdvihují stěžejní schopnosti jednotlivých hratelných guardianů. V nejnovějším videu se představí lučištník Haldir a skřetí čaroděj Lugbol.

video
play-sharp-fill

Elfský mistr luku Haldir, lothlórienský kapitán, tvoří se svou ebenovou zbraní znak přesnosti a udílení vysokého poškození. Předností tohoto guardiana je pochopitelně boj na větší vzdálenost, proto je hráč nucen neustále udržovat určitý odstup od nepřátel kvůli nízké survivabilitě.

K pozičnímu tanci může Haldir využít teleportaci a protivníka dorazit Hněvem elfů (Wrath of the Elves) stejně jako ohrozit vícero nepřátel plošnou palbou.

Nepřehlédněte: Jurský park na iPad potěší milovníky dinosaurů. Připravte si ale peníze

Ani ochránce lesa však nemusí odolat temné magii. Skřetí čaroděj Lugbol totiž udíli ohromné poškození prostřednictvím ohně, jenž sesílá.Se stínovým vlkem, kterého si může vyvolat, pak tvoří velmi schopnou formaci.

První konzolová MOBA hra Guardians of Middle-Earth vychází již 4. prosince pro PlayStation 3 a o den později pro Xbox 360. Ostattní bitevní profily naleznete na stránce hry.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Haldir a Lugbol jsou dalšími postavami v Guardians of Middle-Earth

Hide picture