Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Horror Dead Snow 2 má nový trailer. Nacistické zombie hlásí návrat

Redakce

Redakce

17. 9. 2014

Milovníci všech vážně nevážných filmů mají možná ještě v živé paměti snímek z roku 2009 Mrtvý Sníh. Tento přinejmenším hodně zvláštní zombie horror pojednával o nemrtvých nacistech z druhé světové války, kteří napadli partu lidí na dovolené.

video
play-sharp-fill

Komu se líbí převažující komediální složka nad vlastním příběhem či hororovými prvky, bude z nového traileru na Dead Snow 2: Red Vs Dead přímo nadšen. Děj se bude i tentokrát točit kolem Martina (Vegar Hoel), který se probírá v nemocnici po ne zrovna ideálně strávené dovolené. Jak záhy zjišťuje, jeho ruka, kterou si v prvním díle uřízl motorovou pilou, je přišita zpátky na svém místě, rozhodně však nedělá to, co člověk od své ruky očekává.

Nezbývá tak než dát dohromady roztodivnou partu zabijáků zombií a vydat se na nové akční dobrodružství do Norska. Zde se potom proti sobě vrhnou hned dvě zombie armády. Jedna paří nacistickému plukovníkovi Herzogovi, druhá potom samotnému Martinovi.

Do režisérského křesla usedl stejně jako v případě prvního dílu Tommy Wirkola a svojí premiéru ve vybraných kinech bude mít film již 10. října.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Horror Dead Snow 2 má nový trailer. Nacistické zombie hlásí návrat

Hide picture