×
FANZINE.cz

Horror Dead Snow 2 má nový trailer. Nacistické zombie hlásí návrat

Milovníci všech vážně nevážných filmů mají možná ještě v živé paměti snímek z roku 2009 Mrtvý Sníh. Tento přinejmenším hodně zvláštní zombie horror pojednával o nemrtvých nacistech z druhé světové války, kteří napadli partu lidí na dovolené.

video

Komu se líbí převažující komediální složka nad vlastním příběhem či hororovými prvky, bude z nového traileru na Dead Snow 2: Red Vs Dead přímo nadšen. Děj se bude i tentokrát točit kolem Martina (Vegar Hoel), který se probírá v nemocnici po ne zrovna ideálně strávené dovolené. Jak záhy zjišťuje, jeho ruka, kterou si v prvním díle uřízl motorovou pilou, je přišita zpátky na svém místě, rozhodně však nedělá to, co člověk od své ruky očekává.

Nezbývá tak než dát dohromady roztodivnou partu zabijáků zombií a vydat se na nové akční dobrodružství do Norska. Zde se potom proti sobě vrhnou hned dvě zombie armády. Jedna paří nacistickému plukovníkovi Herzogovi, druhá potom samotnému Martinovi.

Do režisérského křesla usedl stejně jako v případě prvního dílu Tommy Wirkola a svojí premiéru ve vybraných kinech bude mít film již 10. října.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..