Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

Hru o trůny obohatí Indira Varma. Zahraje si milenku Rudé zmije

Jan Uhlík

Jan Uhlík

30. 7. 2013

Ellaria SandHBO prozradilo další obsazení do čtvrté řady Hry o trůny. Indira Varma se zhostí role Ellarie Písek, milenky Oberyna Martella.

Ellaria Sand

Fanouškovské představy jsou velice blízké vzhledu herečky. Zdroj: daenathedefiant.deviantart.com, distributor

Po ohlášení první důležité role čtvrté sezóny seriálu tu máme další. Indira Varma je známá především jako skvělá seriálová herečka. Mohli jsme ji vidět například v seriálu Řím nebo Lidský terč. Svým vzhledem a krásou se stává perfektní volbou pro roli matky 4 z 8 Oberynových dcer zvaných Píseční hadi.

Ellaria Písek je stejně jako její dcery bastardem. Díky jejímu otci Harmenu Ullerovi v ní koluje lordská krev. Její charakteristika by se dala popsat třemi slovy – krása, láska a sex. Sám Oberyn ji nazval jako sexuálně zvídavou a potencionálně bisexuální partnerku. Přesně proto si Ellarii drží u těla. Dost dobře ví, jaký poklad třímá.

Už zbývá jen několik důležitých charakterů, kterým zatím nebyl určen představitel. Jde o Mace Tyrella, otce Lorase a Margaery, Magnara z Thennu, jednoho z nejlepších bojovníků Mance nájezdníka a Písečné hady. O obsazení vás budeme nadále informovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hru o trůny obohatí Indira Varma. Zahraje si milenku Rudé zmije

Hide picture