Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Hunger Games: Mockingjay odhalují nové fotografie. Revolta se blíží

Petr Bělecký

Petr Bělecký

19. 9. 2014

V listopadu vtrhne do kin další část dobrodružství s Katniss Everdeen, zvané Hunger Games, v němž hlavní hrdinka změří síly s despotickým Kapitolem.

Mockinjay jako symbol vzdoru. Zdroj: http://fc07.deviantart.net/

Mockinjay jako symbol vzdoru. Zdroj: http://fc07.deviantart.net/

Poslední kniha od Suzanne Collins nese název Mockingjay, do češtiny přeložený jako Síla vzdoru, bude ve filmové adaptaci rozdělena na dva díly. V tom prvním se Katniss stává symbolem revoluce proti Kapitolu a Prezidentu Snowovi (neplést s Ramsey nebo Jonem Snowem).

Jak to tak bývá, revoluce však nejsou procházka růžovým sadem a na cestě za svobodou čeká Katniss a její spolubojovníky mnoho překážek. Katniss navíc ke svému překvapení zjišťuje, že její přítel a partner v aréně Peeta je na živu a z nějakého důvodu souhlasí a podporuje politiku Kapitolu.

video
play-sharp-fill

V předposledním díle ságy se opět představí Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth a nedávno zesnulý Philip Seymour Hoffman, k nimž se přidají nové tváře Julianne Moore, z Hry o trůny známá Natalie Dormer a samozřejmě nebude chybět ani  Jennifer Lawrence v roli Katniss.

Snímek Hunger Games: Síla vzdoru, část 1. vstupuje do českých kin 20. listopadu 2014.

hunger-games-mockingajay-3 hunger-games-mockingajay-1 hunger-games-mockingajay-4 hunger-games-mockingajay-2 hunger-games-mockingajay-6 hunger-games-mockingajay-5

 the-hunger-games-mockingjay-part-1-final-poster-1

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hunger Games: Mockingjay odhalují nové fotografie. Revolta se blíží

Hide picture