Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část míří do kin. Soutěžte o knižní předlohu a špičkovou kosmetiku

Petr Bělecký

Petr Bělecký

13. 11. 2014

Konec roku vždy v kinech patří několika nejočekávanějším filmům. Jedním z nich je i pokračování dobrodružství o mladé hrdince Katniss s názvem Hunger Games: Síla vzdoru 1. část. FANZINE.cz vám navíc nyní dává možnost soutěžit o literární předlohu snímku a také dámskou kosmetiku.

Hunger Games. Zdroj: Lionsgate

Hunger Games. Zdroj: Lionsgate

Katniss Everdeenová jsme v minulém díle opustili ve chvíli, kdy partyzánským způsobem zničila arénu, kde se konalo stěžejní klání Hunger Games. To jí sice přineslo svobodu z područí Kapitolu, ale zároveň tím vyhlásila tyranskému režimu válku.

Po jejím boku stojí separatisté z 13. kraje, který má být podle kapitolské propagandy zpustošenou krajinou; tj. výsledek první neúspěšné revoluce před několika lety.

Katniss je považována za symbol revoluce a tak je exilovou vládou, v čele s prezidentkou Coinovou, hojně využívána k jejich vlastní propagandě. Před Katniss tak stojí nelehký úkol: vést revoluci proti útisku Kapitolu, který má však ve svém repertoáru jedno trumfové eso.

Peeta Mellark útok na arénu přežil a je nyní hlasem Kapitolu stejně, jako je Katniss hlasem revoluce. Čí hlas bude nakonec silnější? To se budeme moci dozvědět již od 20. listopadu, kdy do kin zavítá snímek Hunger Games: Síla vzdoru 1. část.

O co soutěžíme?

Z došlých odpovědí vybereme tři výherce. Každý z nich obdrží kompletní knižní trilogii Hunger Games, podle níž jsou filmy natočeny a k tomu balíček kosmetiky Miss Sporty, obsahující novou řasenku  Lash Millionaire All in 1 False Lash effect, novou rtěnku Lip Millionaire, krém Morning Baby BB cream Matte, lak na nehty Funtasy Holographic Effect a také jednu ze tří vůní.

Hunger Games_kniha kosmetika_miss sporty

Soutěžní otázka:

Kdo ztvárnil hlavní představitelku nadcházejícího snímku Hunger Games: Síla vzdoru 1. část Katniss Everdeenovou?

  1. Natalie Dormer
  2. Jennifer Lawrence
  3. Emilia Clark

Pro ty, kteří by snad tápali, nabízíme nápovědu v podobě článku (zde).

Kam a dokdy posílat odpovědi?

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu napište SOUTĚŽ_HUNGER GAMES.

Soutěžit můžete od 13.listopadu do 20. listopadu 2014, kdy bude ve 23:59 soutěž ukončena a ze správných odpovědí budou vylosováni 3 výherci. Každý z nich obdrží knižní předlohu Hunger Games a balíček kosmetiky Miss Sporty.

Přejeme hodně štěstí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část míří do kin. Soutěžte o knižní předlohu a špičkovou kosmetiku

Hide picture