Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Hvězda seriálu Vikingové se připojí k filmovému Warcraftu

Jan Uhlík

Jan Uhlík

4. 11. 2013

vikings warcraftNedávno proběhla internetem zpráva o účasti Colina Ferrella a Pauly Patton na castingu pro formující se film Warcraft. Nyní tu máme další informaci, která potěší spousty seriálových fanoušků.

vikings warcraft

Travis Fimmel jako Ragnar v seriálu Vikingové. Zdroj: distributor

Travis Fimmel, známý především díky seriálu Vikingové, se podle dostupných informací zúčastnil castingu o hlavní roli ve filmovém zpracování světa Azerothu a uspěl. Travis předvádí ve Vikinzích neskutečné výkony, které navíc tematicky ladí s rolemi, které se ve Warcraftu nabízejí.

Sice stále nevíme, v jaké části historie Azerothu se film bude odehrávat, ale nejčastější informace směřují k období první invaze orků. Možné postavy jsme vám popsali v předešlém článku. Mohli bychom tedy být svědky Temného portálu na filmových plátnech, což by zajisté splnilo přání mnoha fanouškům herní ságy od Blizzardu.

vikings warcraft 1

Fimmel v čele skupiny Vikingů. Zdroj: distributor

Ačkoliv v průběhu několika posledních let se po internetu šířily informace o vzniku filmu, tak vždy byly pouze spekulacemi, které se nikdy nevyplnily. Nyní konečně víme, že kostky byly doopravdy vrženy. Natáčení filmu by mělo začít 13. ledna 2014 a film by se při hladkém průběhu měl dostat na plátna koncem roku 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hvězda seriálu Vikingové se připojí k filmovému Warcraftu

Hide picture