Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Hvězdy Twilight ságy jsou na chodníku slávy. Stejně jako Harry Potter

Redakce

Redakce

17. 11. 2011

Tisíce křičících fanoušků před Graumanovým čínským divadlem. A především hvězdy Twilight ságy Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner, kterým se dostalo té cti, otisknout dlaně do cementu chodníku největších hollywoodských celebrit.

Jejich ruce teď zdobí chodník slávy, Zdroj: distributor filmu

Zvěčňit otisky rukou a stopy svých bot v cementu před kultovním divadlem je velká čest pro každého herce. Vůbec první takto poctěnou herečkou se v roce 1927 stala Norma Talmade. Po ní nasledovalo více než 250 herců a hereček.

Čtěte recenzi první části Rozbřesku od Pavlíny Nouzové

Mezi elitu se tak například již dříve zařadili John Wayne, Fred Astaire, Elizabeth Taylor, Clint Eastwood, Meryl Streep, Marilyn Monroe či bradavické trio z Harryho Pottera Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint. A právě k nim nově přibyli i hrdinové z upírské ságy Stmívání.

„Na to, jak jsme mladí, je to trochu směšné, ale i úžasné zároveň. Hrozně moc děkuji všem, hlavně však Robovi a Taylorovi, díky kterým jsem teď tady. Je to neuvěřitelná čest,“ řekla všem přítomným fanouškům herečka Kristen Stewart.

K výborné atmosféře přispěla i dobrá nálada opěvované trojky. Celkový dobrý dojem všech fanoušků a fanynek z této akce jen podtrhl soundtrack k první části Rozbřesku.

Twilight sága: Rozbřesk – 1. část (Twilight Saga: Breaking Dawn: Part One, The)

Fantasy / Romantický / Thriller
USA, 2011, 116 min

Režie: Bill Condon
Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Peter Facinelli, Kellan Lutz, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed, Taylor Lautner, Elizabeth Reaser, Maggie Grace, Dakota Fanning, Anna Kendrick, MyAnna Buring, BooBoo Stewart, Michael Welch, Rami Malek, Christian Camargo, Mía Maestro, Christian Serratos, Billy Burke, Sarah Clarke, Julia Jones, Alex Meraz, Gil Birmingham, Kiowa Gordon, Justin Chon, Chaske Spencer, Bronson Pelletier, Tinsel Korey, Andrea Gabriel, Noel Fisher, Alex Rice

Premiéra v ČR: 17. listopadu 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hvězdy Twilight ságy jsou na chodníku slávy. Stejně jako Harry Potter

Hide picture