Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Jamie Foxx pokoří Spider-Mana. Zřejmě si zahraje padoucha Electra

Redakce

Redakce

6. 11. 2012

FOTO:ElectroZnáme tvář padoucha, který se postaví proti Spider-Manovi v pokračování Amazing Spider-Man 2. Stane se jím oscarový Jamie Foxx. Podle různých zvěstí by si měl zahrát postavu Electra.

FOTO:Electro

Uvidíme nakonec jako záporáka Electra? Zdroj: Marvel

Režie Amazing Spider-Mana 2 se opět ujme režisér prvního dílu Marc Webb a vrátí se také ústřední dvojice Andrew Garfield a Emma Stone. Připojit by se k nim měla Shailene Woodley, která ztvární Spider-Manovu další lásku Mary Jane Watson. Nyní je také potvrzena tvář záporáka, kterého ztvární Jamie Foxx.

Podle různých drbů by si měl zahrát postavu Electra, což podporuje i jeho status na Twitteru, kde uvedl: „Včera v noci na Halloween jsem se oblékl jako Electro. Kostým mi sedí výborně.“

Přečtěte si také recenzi na prvním film z nové série Amazing Spider-Man

Restart nové série Spider-Mana měl přiklepnuté pokračování ještě před premiérou prvního Amazing Spider-Mana. I když film nakonec neslavil takový úspěch, jak se očekávalo. S rozpočtem 230 miliónů dolarů vydělal v amerických kinech pouze 262 miliónů. Vynahradily mu to však celosvětové tržby, kde to dotáhl na více než 750 miliónů. Je tedy jasné, že avizovaný sequel je už v přípravě.

video
play-sharp-fill

Jamie Foxx se v nejbližší době objeví také v novém snímku Quentina Tarantina Nespoutaný Django, kde si zahraje hlavní postavu otroka Djanga, jenž se spojí s nájemným vrahem Dr. Schultzem (Christoph Waltz). Proti Spider-Manovi by pak mohl vrhat elektrické blesky v květnu roku 2014. Minimálně po vizuální stránce lze očekávat velmi zajímavou podívanou.

Amazing Spider-Man 2, The

Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, 2014

Režie: Marc Webb
Hrají: Andrew Garfield, Emma Stone, Shailene Woodley, Jamie Foxx

Premiéra v ČR: 1. května 2014

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jamie Foxx pokoří Spider-Mana. Zřejmě si zahraje padoucha Electra

Hide picture