Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Je tu další fotka z natáčení Jurského světa. Vracíme se na místo činu

Kristina Friday

Kristina Friday

23. 9. 2014

Natáčení Jurského světa sice skončilo již v srpnu, to však Colinu Trevorrowi nemůže zabránit v tom, aby nás i nadále škádlil jeho fotkami. Režisér Jurského světa již dříve nadhodil, že Jurský svět se vrátí na místo činu prvního dílu Stevena Spielberga – fiktivní ostrov Isla Nublar. 

Autumn. Zdroj: Twitter Colina Trevorrowa

Autumn. Zdroj: Twitter Colina Trevorrowa

Nyní tyto dohady potvrzuje fanouškům skrze další příspěvek,
ve kterém zveřejnil na první pohled nenápadnou fotografii. Avšak pro fanoušky prvního dílu legendární trilogie nebude tak úplně nic neříkající.Ostatní si však jistě říkají, oč že tu vlastně běží. Nuže, pamatujete si na tlouštíka Dennise Nedryho? Ne? Tak tu máte malou nápovědu.

https://www.youtube.com/watch?v=4hbfKHzMrwc&feature=youtu.be

Ano, jde o toho ne zrovna dvakrát šikovného tlouštíka z prvního Jurského parku, jenž se uprostřed neutuchající bouře (marně) snažil prchnout ze zmíněného ostrova. A směrovka k východnímu doku, kterou můžeme vidět pod haldou krásně zbarveného podzimního listí, je právě ta, kterou můžete vidět i v klipu. A dokonce stále ukazuje stejným směrem, jako když ji při svém pokusu o útěk porazil! (Ještě někoho nyní zajímá, co všechno si filmoví tvůrci po skončení natáčení nechávají?)

Zdroj: Universal Pictures

Zdroj: Universal Pictures

Oficiální synopse Jurského světa zatím není známa, údajně by se však měl odehrávat 22 let po prvním dílu, v nedaleké budoucnosti, kdy se podařilo naplnit sen Johna Hammonda (ztvárněný nedávno zesnulým Lordem Richardem Attenboroughem).

Scénář k již čtvrtému pokračování Jurského parku sepsali Rick Jaffa a Amanda Silver (Úsvit Planety opic), zrežíruje jej Colin Trevorow a v hlavních rolích se představí mimo jiné Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Judy Greer a Vincent D’Onofrio.

V českých kinech jej uvidíme již od 11. června 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Je tu další fotka z natáčení Jurského světa. Vracíme se na místo činu

Hide picture