Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Jurassic World: Máme nové fotografie. Dočkáme se brzy traileru?

Kristina Friday

Kristina Friday

18. 11. 2014

Poznejte Masrani Global. Seznamte se s historií největšího zábavního parku na světě i společností, jež jej pomohla vybudovat. Přečtěte si příspěvky od samotného generálního ředitele Simona Masraniho a podívejte se na nejnovější fotografie z laboratoří InGen Technologies i ostrova Isla Nublar.

Zdroj: Universal Pictures

Zdroj: Universal Pictures

Universal byl s reklamní podporou čtvrtého Jurského parku dosud poněkud skoupý. Zatímco u většiny jiných snímků není problém skrze pár kliků najít amatérské fotografie či dokonce videa z natáčení, co u Jurassic World neodhalil sám režisér (či studio), to fanoušci nezřeli. Avšak vypadá to, že těmto dnům je nyní konec.

V pondělí spatřila světlo světa stránka, jež se na oko tváří jako oficiální zdroj informací o společnosti Masrani Global. Ta nabízí několik detailů a fotografií nejen ze zákulisí nadnárodního konglomerátu, ale i největšího zábavního parku na světě – Jurského světa.

Jak uvádí stránka – Masrani Global nabyla International Genetic Technologies po smrti Dr. Johna Hammonda roku 1997 a již krátce po akvizici si stanovila nesnadný úkol – vytvoření nového zábavního parku na Isla Nublar. Na jeho vybudování pak společnost rozhodně nešetřila. Do jeho uskutečnění údajně vložila přes 1 miliardu dolarů – ale investice se vyplatila! Brány parku se široké veřejnosti otevřely roku 2005 a jen během prvního měsíce přivítal více než sto tisíc návštěvníků.

Zahraniční zdroje rovněž uvádí, že mimo stránek Masrani Global došlo i ke zprovoznění oficiálních stránek Jurassic World (www.jurassicworld.com), kde běží odpočítávání, které končí na Den díkuvzdání 27. listopadu (avšak nefunguje-li vám odkaz, nevěšte hlavu, nejste jediní). Právě na americký Den díkuvzdání má údajně dojít ke zveřejnění prvního traileru. To je ovšem jen (nejpravděpodobnější) odhad, neboť studio i režisér ohledně této skutečnosti mlčí.

Jurassic World zrežíroval Colin Trevorrow a produkuje jej Steven Spielberg. V hlavních rolích uvidíme Chrise Pratta, Bryce Dallas Howard, Irrfana Khana či Jaka Johnsona. Česká premiéra je naplánována na 11. června 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jurassic World: Máme nové fotografie. Dočkáme se brzy traileru?

Hide picture