×
FANZINE.cz

Jurský svět odhaluje první trailer. Vědci si zahrávají s prehistorickou genetikou

"Rybiška měkká a slaďoušce chutná..."

Jeden z očekávaných blockbusterů léta 2015, o ne tak docela vyhynulých dinosaurech, odhaluje svůj trailer a lze s čistým svědomím říci, že nepůjde jen o lacinou zábavu. Půjde totiž o lacinou super-zábavnou zábavu.

„Za poslední desetiletí jsme díky genetice objevili víc, než za stovky let strávených vykopáváním kostí,“ říká fascinovaná vědkyně Claire (Bryce Dallas Howard). „Otevírají se nám tak zcela nové obzory. Vytvořili jsme prvního geneticky upraveného hybrida.“

„Takže jste prostě vyvinuli nový druh dinosaura? To nezní jako moc dobrý nápad,“ konstatuje cynický Owen (Chriss Pratt) a shrnuje tak premisu zatím nejnovějšího snímku z prostředí Jurského Parku.

Ve čtvrtém pokračování série se  vrací naši oblíbení dinosauři, které doplní ještě oblíbenější Star-Lord, mimo plátna známý jako Chriss Pratt. V Jurském světě se naplňuje vize Johna Hammonda, který toužil po megalomanském zábavním parku se živými dinosaury (všichni víme, jak skvělý nápad to byl).

V nejnovějším filmu, odehrávajícím se 22 let pod prvním díle, jdou vědci ještě dále a představují geneticky modifikovaný dinosauří kousek, který je však k jejich nepochopení poněkud chytřejším predátorem než čekali. Díky tomu se celý ostrov a všichni jeho návštěvníci dostávají do ohrožení života a je na Owenovi (Chris Pratt), aby se smrtelné hrozbě postavil.

Premiéra Jurského světa je v plánována na 11. června 2015.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..