Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Justice League: 7 postav, které byste měli znát před premiérou

Jan Neuman

Jan Neuman

7. 1. 2013

V roce 2015 dorazí do kin komiksárna z dílny DC Comics Justice League, ale my se podíváme postavám na zoubek již dnes.

Sedm statečných, kteří zachrání svět. Zdroj: valor1387.deviantart.com

Sedm statečných, kteří zachrání svět.
Zdroj: valor1387.deviantart.com

Příběh pro Justice League bude postaven na sešitech 183-185 stejnojmenného komiksu od Gerryho Conwaye. V jednoduchosti řečeno se skupina superhrdinů pokusí zabránit zničení Země smrtícím paprskem. Jako producent byl neúspěšně přemlouván autor trilogie Temný rytíř Christopher Nolan, který v současné době dělá producenta novému filmu o Supermanovi, Muž z oceli. Skript pro film píše Will Beal (Castle na zabití, Smrtonosná zbraň 5).

Superman

V podstatě by se mělo jednat o naprosto stejný charakter, který se objeví v novém filmu Zacka Snydera, Muž z oceli. Sám Snyder dokonce pomáhá tento charakter psát. Měl by jej hrát právě Nolanův Superman Henry Cavill (Muž z oceli, Hvězdný prach).

Batman

Stratég skupiny, který by se v této skupině superhrdinů, jež považuje za příliš mocné, nejraději nevyskytoval. Mělo by se jednat o nejkomplexnější charakter celé skupiny. Původně jej měl ztvárnit Batman z Temného rytíře Christian Bale (trilogie Temný rytíř), ale nakonec byl změněn na Josepha Gordon-Levitta (Looper).

Wonder Woman

Skript pro Wonder Woman bude stanoven teprve před filmem Justice League. Určitě vás o něm budeme ještě informovat. Krásnou amazonku by měla ztělesnit Bridget Regan (Sex ve městě).

Green Lantern

Bude téměř přesnou kopií charakteru z filmu Green Lantern, měl by být však napsán vážněji než jeho filmový kolega. Lanternovský zelený kostým si na sebe oblékne Ryan Reynolds (Green Lantern).

Flash

Nejpopulárnější postava z celé Justice League, má rád pozornost médií, ale i přesto je velice vážný. Červeného rychlonožku si zahraje Bradley Cooper (Všemocný).

Martian Manhunter

Mimozemšťan, který se skrývá na Zemi už hezkých pár století. Bude pro celou skupinu jistě nedocenitelný hlavně díky svým informacím o přicházejícím nepříteli. Kostým mimozemšťana oblékne Doug Jones (Faunův labyrint, Hell boy 1 a 2).

Aquaman

Král známeho města Atlantis, který je velice často terčem vtípků, nicméně ve filmu by měl mít klíčovou roli. Na mořském koníkovi se ve filmu bude prohánět Justin Hartley (Smallville, Aquaman).

Ve filmu by se měly objevit i některé charaktery ze supermanovského Muže z oceli, jako jsou Lois Laneová či někteří vojenští důstojníci a vojáci. Měl by se ale také objevit i Alfred Pennyworth.

Nejslavnější komiksoví hrdinové společnosti DC Comics by se měli představit v roce 2015.

Justice League, Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi, USA / Austrálie, 2015

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Justice League: 7 postav, které byste měli znát před premiérou

Hide picture