Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Justin Timberlake chce vaše fotky! Jeho soutěž probíhá i v Česku

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

5. 10. 2011

!Exkluzivně!Do kin se blíží film Vyměřený čas a jeho hlavní hrdina Justin Timberlake vyhlásil soutěž o nejlepší fotku. Exkluzivně prostřednictvím magazínu Topzine.cz tak můžete Justinovi poslat  svoje výtvory i vy!

Justin Timberlake chce vaše fotky!, Zdroj: distributor filmu

Pokud si myslíte, že umíte dobře fotit, zkuste poslat svoji fotku Justinu Timberlakovi. Ten exkluzivně prostřednictvím Topzine.cz vyhlašuje soutěž o nejlepší fotku, která bude reprezentovat heslo „Každá vteřina se počítá“.

Své fotky můžete Justinovi posílat ZDE ještě pět dní. Pak soutěž skončí, vyhlásí se vítěz a Justin si dá nejlepší fotografii jako svoji profilovku na Facebooku a Twitteru.

Kromě toho, že vaši fotku uvidí miliony lidí, objeví se třeba i na světové premiéře filmu Vyměřený čas, ve kterém Justin hraje. Kromě samotného vítěze ale bude oceněno i dalších devět nejlepších za ním. I jejich tvorba se objeví na premiéře a zároveň také na oficiální stránce tohoto herce a zpěváka.

video
play-sharp-fill

Vyfotit můžete cokoli, šťastné momenty, depresivní scenérie… Justin prý bude vybírat podle toho, co mu bude připadat nejoriginálnější a co se ho nejvíce dotkne.

Vyměřený čas (In Time)

Sci-Fi / Thriller
USA, 2011

Režie: Andrew Niccol
Hrají: Justin Timberlake, Alex Pettyfer, Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Johnny Galecki, Cillian Murphy, Vincent Kartheiser, Elena Satine, Rachel Roberts, Aaron Perilo, Adam Jamal Craig, Bella Heathcote, Matthew Bomer, Yaya DaCosta, Ethan Peck, Toby Hemingway, DeVaughn Nixon

Premiéra v ČR: 3. listopadu 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Timberlake chce vaše fotky! Jeho soutěž probíhá i v Česku

Hide picture