Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

K obsazení Star Wars: Epizoda VII se připojí Lupita Nyong’o a Gwendoline Christie

Redakce

Redakce

2. 6. 2014

Držitelka Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli ve filmu 12 let v řetězech Lupita Nyong’o a představitelka bojovnice Brienne z Tarthu v seriálu Hra o trůny Gwendoline Christie se přidají k hereckému obsazení v nové epizodě Star Wars.

FOTO: Lupita Nyong'o

Lupita Nyong’o. Zdroj: distributor filmu

Zatím není jasné, jaké role budou hrát, ale o Lupitě Nyong’o se spekuluje, že by mohla mít dokonce jednu z klíčovějších rolí – a její obsazení by dokonce mohlo vysvětlit, proč zatím nevzala žádnou jinou větší roli po svém Oscarovém vítězství.

Gwendoline Christie momentálně pracuje na seriálu Hra o trůny a také by se měla objevit ve filmu Hunger Games: Mockingjay.

FOTO: Gwendoline Christie

Gwendoline Christie. Zdroj: distributor seriálu

Prezidentka společnosti Lucasfilm Kathleen Kennedy se k obsazení hereček vyjádřila pozitivně. „Nemohla bych být nadšenější, že se k natáčení přidají Lupita a Gwendoline. Je skvělé vidět, jak tento talentovaný soubor herců dostává tvar.“

Tyto dvě herečky se tak přidaly k tomuto potvrzenému hereckému obsazení: Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Andy Serkis, Max Von Sydow, Kenny Baker, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Harrison Ford, Mark Hamill a Carrie Fisher. Film už se začíná natáčet pod vedením režiséra J. J. Abramse ve Velké Británii a v Abu Dhabi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

K obsazení Star Wars: Epizoda VII se připojí Lupita Nyong’o a Gwendoline Christie

Hide picture