×
FANZINE.cz

Knižní fantasy novinky v dubnu – Harry Potter nebo Hraničářův učeň

John Flanagan: Hraničářův učeň 6 – Čaroděj na severuJohn Flanagan: Hraničářův učeň 6 – Čaroděj na severu

Will coby plnohodnotný hraničář pečující o svěřené léno se záhy přesvědčí, že v každé, dokonce i v té nejospalejší díře se mohou dít věci ohrožující životy lidí a bezpečnost království. Pak se spolu s Alyss ocitne ve víru nového dobrodružství, které je oba zavede do odlehlého léna daleko na severu. Zde má Will tajně vyšetřit, jaká pravda se skrývá za místními zvěstmi o čarodějnictví. A když se v Grimsdellském lese setká s děsivým přízrakem Nočního bojovníka, musí si položit otázku: Dá se pro to, co viděl, najít rozumné vysvětlení… nebo snad čarodějnictví skutečně existuje?

Vydalo nakladatelství Egmont 4. dubna 2019.

Laini Taylorová: Snílek neznámý 2 – Múza nočních můr

Laini Taylorová: Snílek neznámý 2 - Múza nočních můrSarai od svých šesti let vysílala každou noc své můry a myslela si, že už zná všechny hrůzy světa. Mýlila se. Po tragédii ani Lazlo, ani Sarai nejsou tím, čím byli dříve. Jeden bůh, druhý duch. Lazlo čelí nemyslitelné volbě – zachránit dívku, kterou miluje, nebo zachránit všechny ostatní a ji ztratit. A Sarai se cítí bezmocnější než kdy předtím. Ale kdo je vlastně ona sama? Na obzoru se objevují noví nepřátelé, ti staří znovu získávají sílu…

Ale nejdůležitější ze všeho je otázka: Musí hrdinové vždy zabíjet nestvůry, nebo je místo toho mohou chránit?

Strhující pokračování Snílka Neznámého.

Vydalo nakladatelství CooBoo 8. dubna 2019.

Cynthia Handová: Janičky 2 – Má chudinka JaneCynthia Handová: Janičky 2 - Má chudinka Jane

Asi ten příběh znáte. Chudá sirota Jane Eyrová začíná nový život jako vychovatelka v Thornfield Hall. Zde poznává zachmuřeného pana Rochestera – a vezme si ho. Nebo ne? V tomto nebývalém dobrodružství je všechno jinak. Jistý gentleman skrývá víc než jen jednoho kostlivce ve skříni.

Chudinka Jane vidí duchy a vyšetřovatel Alexander Blackwood zas disponuje nadpřirozenými schopnostmi. Je alespoň začínající spisovatelka Charlotte Brontëová normální? Další skvělý příběh od autorek bestselleru Má lady Jane plný zmatků, romantiky a nadpřirozeného chaosu.

Vydalo nakladatelství Fragment 18. dubna 2019.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..