×
FANZINE.cz

Knižní fantasy novinky v dubnu – Harry Potter nebo Hraničářův učeň

Daniel Polansky: Stavitelé

Daniel Polansky: StaviteléZjizvená tvář, zlomené křídlo, ukradená země. Jejich poslední práce nedopadla dobře… Léta plynou, šrámy se hojí, vzpomínky ale čím dál víc hořknou. Zvířata z Kapitánovy družiny přežila, musela se ale začít držet při zemi. Pomalu si budovat nový život a snažit se zapomenout na prohranou válku. Nyní se ale všechno změní. Kapitán cítí ve vouskách, že čas pro pořádnou odplatu konečně dozrál.

Edice světové fantasy Pendragon přináší nejzvučnější jména tohoto žánru oceňovaná kritikou i čtenáři.

Vydalo nakladatelství Fragment 18. dubna 2019.

Brigid Kemmererová: Temné a osamělé prokletíBrigid Kemmererová: Temné a osamělé prokletí

Princ Rhen se vždy těšil, až převezme vládu. Jenže to bylo ještě předtím, než ho proklela zlá čarodějka. Předtím, než se proměnil v odpornou krvelačnou zrůdu. Pro Harper život nikdy nenachystal nic dobrého.

A když se jednoho večera pokusím pomoci neznámé dívce na ulici ve Washingtonu, je přenesena do zakleté říše prince Rhena. Monstrum? Princ? Harper netuší, co si myslet. Když však začne prince poznávat, vypadá to, že prokletí by mohlo být zlomeno. Ale zlo se nevzdává! Dokáže láska zachránit svět?

Vydalo nakladatelství CooBoo 22. dubna 2019.

Marie Rutkoski: Kletba vítězů 2 – Zrada vítězů

Marie Rutkoski: Kletba vítězů 2 - Zrada vítězůKestrel svolila ke sňatku s korunním princem a zajistila tak herranskému lidu svobodu a územní autonomii. Sama se však ocitla ve zlaté kleci císařského paláce. Svoje nové postavení ovšem hodlá maximálně využít. Chce změnit kruté válečné taktiky svého národa, a tak se bez Arinova vědomí stává tajnou informátorkou herranského ministra špionáže. Pouští se do nebezpečné hry, za kterou hrozí trest nejvyšší – smrt.

Zrada má řadu podob. Některá jen bolí, kvůli jiným se umírá… 2. díl bestsellerové trilogie.

Vydalo nakladatelství Fragment 25. dubna 2019. 

Erin Pascalová: Harry Potter – Pobertův plánekErin Pascalová: Harry Potter - Pobertův plánek

Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti.Po celé roky žasli filmoví fanoušci Harryho Pottera nad Pobertovým plánkem, kouzelnou mapou Bradavic, která se poprvé objevila ve filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Teď mohou čtenáři poprvé na vlastní kůži okusit filmová kouzla s tímto krásným průvodcem tajemstvími Bradavic, ve kterém najdou také čtyři rozkládací strany obsahující kousky slavného plánku.

Až se fanoušci dosyta pokochají textem, mohou otevřít hůlku, která je zároveň také fix s neviditelným inkoustem a světlo. Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti.

Vydalo nakladatelství Albatros 29. dubna 2019. Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..