×
FANZINE.cz

Knižní fantasy novinky v září – Paollini, Salvatore i české Legendy

Martina Čekalová: Město dušíMartina Čekalová: Město duší

Dovedete si představit, že ve světě, kde vládne přetvářka a faleš, existuje společnost, v níž je zakázáno skrývat své emoce? Přísně utajený vládní experiment, jehož cílem bylo lépe pochopit lidský imunitní systém, se zvrtnul. Proto bylo postaveno město, které není na žádné mapě a řídí se jinými zákony než zbytek světa.

Mé jméno je Raven a v tom městě žiju. Jsem součástí komunity, která měla zůstat utajena. Ale tenhle plán nevyšel. Žijeme v utajení. Už hodně dlouho… Originální česká fantasy o vědeckém experimentu s děsivými následky.

Vydalo nakladatelství Fragment 26. září 2019.

Joelle Charbonneau: Prokletý trůn – Rozdělené království

Joelle Charbonneau: Prokletý trůn – Rozdělené královstvíZkoušky ctnostného následnictví skončily. Princezna Carys je mrtvá a na trůn usedl princ Andreas. Jeho sen o vládě se stal skutečností. Ale stálo to za to? Cítí silné výčitky za to, co udělal, navíc obliba jeho sestry mezi lidmi stále roste. Kdyby tušil, že Carys navzdory všeobecnému přesvědčení přežila! Skrývá se v divočině a s tím, jak postupně sílí, roste i její odvaha vrátit se zpět do Větrného paláce a vypořádat se s bratrovou zradou…

Závěr temné fantasy od autorky bestsellerové série Univerzita výjimečných.

Vydalo nakladatelství Fragment 26. září 2019.

Marina Djačenková, Sergej Djačenko: RituálMarina Djačenková, Sergej Djačenko: Rituál

Během královské slavnosti přilétl strašlivý drak a unesl princeznu na svůj hrad. Její život se rázem změnil. Jediné, co teď s jistotou ví, je skutečnost, že má sehrát roli v prastarém Rituálu. Světlým bodem jejího života v zajetí jsou návštěvy záhadného mladíka jménem Arman. Jak se na opuštěný ostrov dostal a co je vlastně zač? Když na to přijde, je už příliš pozdě… Láska k dračímu princi je totiž hořká a velmi nebezpečná.

Může se princezna zamilovat do draka? Knižní předloha k filmu Legenda o drakovi.

Vydalo nakladatelství Fragment 26. září 2019.

Jay Kristoff: Nikdynoc 2 – Boží hrob

jay-kristoff-bozi-hrob

Mia se stala Čepelí Rudé církve, avšak kvůli vyřizování krvavých záležitostí má k zabití konzula Scaevy a kardinála Duoma pořád daleko. Když zjistí, že se oba osobně zúčastní velkých her v Božím hrobě, neváhá a stane se členkou gladiátorských kolegií, aby mohla využít příležitosti a skoncovat s nimi. Mezi zdmi kolegia se rodí spiknutí a počet mrtvých narůstá. Mia navíc odhaluje tajemství, které by mohlo změnit celý její svět. Co mě nezabije, ať se začne bát. Druhý díl fantasy série Nikdynoc.

Vydalo nakladatelství CooBoo 30. září 2019.Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..