×
FANZINE.cz

Knižní srpnové fantasy novinky – John Flanagan, Jay Kristoff, Rob Hobb

Brigid Kemmererová: Temné a osamělé prokletí 2 – Statečné a zlomené srdce

Brigid Kemmererová: Temné a osamělé prokletí 2 - Statečné a zlomené srdceKletba byla zlomena, ale princ Rhen čelí ještě temnějším problémům. Povídá se, že není opravdovým dědicem. Ačkoli má Rhen po boku Harper, jeho strážce Grey není nikde k nalezení a zůstalo po něm více otázek než odpovědí.

Od doby, co Grey porazil Lilith, je na útěku. Netouží zpochybňovat Rhenův nárok na trůn – dokud Karis Luran nezačne hrozit, že se Uhlíkova zmocní silou. Její vlastní dcera Lia Mara s matčiným plánem nesouhlasí, ale dokáže přesvědčit Greye, aby se Rhenovi pro dobro království postavil?

Pokračování knihy Temné a osamělé prokletí!

Vydalo nakladatelství CooBoo 10. srpna 2020.

Jay Kristoff: Nikdynoc 3 – RozetměníJay Kristoff: Nikdynoc 3 - Rozetmění

Itreyská republika se propadla do chaosu. Mia Corverová zavraždila kardinála Duoma a zvěsti o smrti konzula Scaevy se ženou ulicemi Božího hrobu jako vichřice. Mia a její bratr Jonnen musí projít hlubinami starodávné metropole a dostat se až k mystické Koruně Měsíce.

Tam nemilosrdná vražedkyně konečně odhalí původ Temných a zjistí, co osud chystá pro ni i její svět. Ale tři slunce pomalu zapadají za obzor a přichází temnotma – může ji vůbec přežít?

Cesta za pomstou se završuje. Poslední díl trilogie Nikdynoc.

Vydalo nakladatelství CooBoo 10. srpna 2020.

Vlasta Baránková: Pírko – Příběh peříčka, které dokázalo změnit svět

Vlasta Baránková: Pírko - Příběh peříčka, které dokázalo změnit světZlý černokněžník Šedomour vládne přísně své šedivé zemi z chladného šedivého hradu. Své poddané ve všem ovládá a drží zavřené v šedivé zemi. Jaké překvapení tak jednoho dne způsobí pestrobarevný pták, který do země zabloudí a jehož barvy ani všudypřítomná šeď nedokáže zcela zakrýt.

Biřicové se sice snaží ze všech sil barevného ptáčka zničit, ale to se nedaří a ptáček uletí. Zanechá však po sobě peříčko, které najdou děti a s jeho pomocí vdechnou své zemi nový život.

Příběh peříčka, které dokázalo změnit svět.

Vydalo nakladatelství CPRESS 13. srpna 2020.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..