×
FANZINE.cz

Knižní srpnové fantasy novinky – John Flanagan, Jay Kristoff, Rob Hobb

Christophe Lambert: Agentura Pendergast – Kníže temnot

Christophe Lambert: Agentura Pendergast – Kníže temnotNa úpatí sochy Svobody je ukryto sídlo jedné velmi tajné organizace. Její agenti mají zásadní úkol: mezi davy přistěhovalců, kteří připlouvají do New Yorku, odhalit upíry a vlkodlaky a zamezit tomu, aby konali své špinavé skutky.

Jenže bouchač Joe a kartářka Delia už to nezvládají a potřebují posilu. Bude zlodějíček Finn Donovan pro agenturu pana Pendergasta přínosem? Přece jen šlohnout peněženku je snazší, než bojovat s nestvůrami. Nebo ne?

Držte si klobouky! Agentura Pendergast jde do akce, jakou New York ještě nezažil.

Vydalo nakladatelství Fragment 20. srpna 2020.

Erin Hunterová: Kočičí válečníci – Nové proroctví 2: Východ měsíceErin Hunterová: Kočičí válečníci - Nové proroctví 2: Východ měsíce

Ostrodráp a jeho společníci jsou právě v polovině své strastiplné výpravy. Loučí se s Půlnocí a vydávají se na cestu zpět do lesa, aby svým klanům vyřídili, jak se mohou zachránit před zkázou. Jenže ve skalách na ně číhá smrtící nebezpečí… Dostanou se všichni v pořádku domů?

Pokračování napínavého příběhu druhé série Kočičích válečníků.

Vydalo nakladatelství Albatros 24. srpna 2020.

Lene Kaaberbolová: Divočarka – Dcera krve

Lene Kaaberbolová: Divočarka - Dcera krve„Některá zvířata jsou nebezpečná. Můžou tě i zabít!“ varuje maminka Kláru. Ta ovšem nepřestává věřit v dobré srdce každého tvora. Klára slaví třinácté narozeniny, které ve světě divočarů znamenají přechod do dospělosti. O třináctileté noci musí mladí divočaři pomoct zvířeti v nouzi.

Na naši hrdinku čeká úkol hodný zkušeného divočara, nicméně Klára se mu postaví čelem – a stane proti zlovolné Bravitě, která po čtyři sta letech unikla z jeskynního vězení.

Úchvatné pokračování magické fantasy prodané do více než 17 zemí světa.

Vydalo nakladatelství CPRES 24. srpna 2020.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..