Menu
FANZINE.cz
Komiks

Kolosální příchod Kolosálního Conana prostřednictvím Comics Centra

Tereza Bartoňová

Tereza Bartoňová

26. 4. 2015

Nakladatelství Comics Centrum postupně plní sny. Dává svým čtenářům stále častěji možnost rozhodnout, jaké knihy vydávat. Jistě jste zachytili vydání Sin City, Hellboye nebo Zámku a klíče – pokud je o knihu zájem, šancemetr narůstá a v momentě, kdy dosáhne sta procent, nakladatelství knihu vydá. Příběh silného hrdiny, který putuje fantastickou zemí a bojuje s lidmi i příšerami, si nyní  možnábudete moci v klidu připomenout vcelku.

ukázka z komiksu

Ukázka z komiksu

Bájný svět R. E. Howarda plný magie, intrik i hrdinů a vnadných žen na našem trhu možná není tak známý jako jeho kolegové. Je to škoda, protože dobrodružství, která Conan prožívá jsou plná akce, božských zásahů a mytologie.

Howard byl jednou z největších postav fantasy, dokonce je považován za zakladatele podžánru fantasy sword and sorcery, tedy meč a magie. Byl mistrem dlouhých příběhů a jeho literární odkaz představuje velmi silný důvod, proč dát i kromiksovému Conanovi šanci.

Comics Centrum ke knize dále říká:
„Mezi okamžikem, kdy oceány pohltily pyšnou Atlantidu, a vzestupem synů Aryových, bylo údobí, o němž se dnešním lidem ani nesní. Do něj se zapsal Conan, černovlasý, se zasmušilým pohledem a mečem v pěsti, zloděj, nájezdník a zabiják, plný velkých zármutků i bezuzdného veselí, aby srazil drahokamy zdobené trůny Země pod podrážky svých kožených sandálů.“

obálka knihy

Obálka knihy

A že v těchto sandálech prožil nejedno dobrodružství dokazuje i formát knihy. Všech sebraných 51 dílů se rozprostřelo celkem na úctyhodných 1264 plnobarevných stran, tedy o necelou stovku méně, než zmiňované Kurva velký Sin City.

Kniha je skvělou šancí pro skalní fanoušky, jak mít pohromadě veškeré Conanovy příběhy, stejně jako pro začátečníky, aby se svalnatému barbarovi poddali. Každopádně neodolejte nabídce a vzhůru do nebezpečných a magických krajin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kolosální příchod Kolosálního Conana prostřednictvím Comics Centra

Hide picture