Menu
FANZINE.cz
Komiks

Komiksové novinky na leden 2013: Začíná rok ve znamení mangy

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

31. 12. 2012

S novým rokem to chce především nové komiksy. Pokud se však uplatní rčení jak na Nový rok, tak po celý rok, radosti se dočkají především fanoušci mangy (a ostatní budou pod fousy sakrovat či jinak klít). Polovinu ohlášených lednových titulů totiž tvoří manga.

Bitevní pole

Že Garth Ennis neumí nic, v čem by se neobjevovaly brutalita, sprostá slova a úchylnosti? Omyl. Bez úchylností (alespoň takových, na jaké jsou čtenáři Preachera zvyklí) se obejde komiks Bitevní pole, sbírka vážných historek odehrávajících se za druhé světové války.

Daredevil: Muž beze strachu #4

Napjatou kůži klaustrofoba se vám pokusí tupou jehlou přišít Brian Michael Bendis s Alexem Maleevem v novém omnibusu o slepém hrdinovi z Pekelné kuchyně. Autoři sežvýkají samotné srdce desatera a vyplivnou pokřivenou rozdrásanou masu. Chcete strávit noc zavření v Boccacciově kostele?

Živí mrtví #7: Ticho před bouří

A teď tituly od vydavatelství Crew. Takže datum vydání snad leden, ale není vyloučeno, že komiks vyjde až v únoru. Jejich americkou nabídku zastupují Živí mrtví. Sága o oživlých mrtvých jede dál. Staré známé tváře nemilosrdně umírají, nové a neméně mrtvé tváře se objevují. A je jich čím dál víc.

Naruto #10: Úžasný ninja

Už desátý díl komiksu mapujícího Narutovy lapálie na cestě nejlepšího ninji na světě. Jak dopadne souboj tajemného a bezlítostného Gaary a Rock Leeho, chlapce s extrémně hustým obočím? To se čtenář dozví v posledním díle vyřazovacích ninjovských zkoušek.

Death Note – Zápisník smrti #6

V šestém díle manga série Death Note se stále jede v ozkoušených kolejích. Jeden číhá na druhého, který číhá na třetího, jenž má připravený plán na podraz prvního. Sklapne past? Zdárně? A jak se vše zamotá?

Bleach #5: Rightarm of the Giant

Konkurence nesvědčí nikomu. Ani sběračům duší. To na vlastní kůži pozná Ičigo v připravovaném půlkulaté knize mangy Bleach. Ani on, ani jeho rodina, nejsou v bezpečí. A bůhví, jestli vůbec někdo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Komiksové novinky na leden 2013: Začíná rok ve znamení mangy

Hide picture