Menu
FANZINE.cz
Komiks

Komiksové novinky na únor 2013: Nové série od Ennise i Ellise

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

31. 1. 2013

Gary Frank: Superman - Utajený počátekLeden byl se svou nabídkou nových komiksů dost slabý. Ale takové to bývá vždy začátkem roku, po Vánocích holt taková sháňka už není. Nicméně únor už najíždí do starých kolejí. Fanoušci se mohou těšit jak na nové hitovky, tak i zaběhlé usedlíky.

Banda #1: Karty jsou rozdaný

Superhrdinové hlídají občany na každém rohu. Ale kdo hlídá je? Banda. Vládou podporovaný tým, který má za úkol umravňovat a likvidovat ty přespříliš zvrácené. A že je v komiksu zvrácených úchyláren, krve a sprostých slov, to by mělo zaručit už jen jméno Garth Ennis, který populárností téhle série dohání svého Preachera.

obálka John Cassaday: Planetary #1Planetary #1

Série, kterou si čeští fanoušci klasika Warrena Ellise (Transmetropolitan) museli několik let vyprošovat, se točí kolem schématu Akt X. Jen si ho Ellis přetvořil podle své vlastní choré mysli. Čtenáře vezme podivná skupinka na výlet za dinosaury, a pohraje si i s myšlenkou alternativní minulosti.

Superman: Utajený počátek

Chtěli byste si přečíst Supermana, ale bojíte se, že se nebudete chytat? Nezoufejte, BB/art chystá komiks, který jeho dobrodružství mapuje od úplných mládežnických začátků. A nejenže představuje ty nejdůležitější momenty jeho života, navíc ho napsala ikona soudobého komiksu Geoff Johns.

Kůstek #4: Ostrozub/Vládce východního pobřeží

obálka Jeff Smith: Kůstek #4Kde BB/art rozjíždí nové věci, Crew pokračuje v zajetých sériích. Ale ne ledajak, další díl Kůstka totiž bude obsahovat celé dvě původní knihy. Zkompletuje tak druhou trilogii. Vydejte se na cestu s kostěnou partou a hláškujícím krysáčím mládětem. Komiks pro celou rodinu.

Naruto #11: Zapálený učedník

Z podivného voyeura z desátého dílu se vyklubal mocný Ropuší mudrc. A tvrdohlavý Naruto se snaží vetřít do jeho přízně, aby ho mudrc cvičil. Jenže nic není tak lehké, jak se zdá. Získá nového mistra, nebo pod jeho velením nevydrží ani do zkoušek?

Ultimate Spider-Man a spol. #7

A do třetice Crew. Nadváha hýbe světem a nikdo ji nemá rád. Dokonce i Spidey se utkává s člověkem, kterému už marná snaha zhubnout leze na mozek. Jako by neduhy nezdravé stravy nestačily, do života mu vlézá mechanický příbuzný velkého Cthulhu. A k X-Menům se vtírá podivný Projekt X.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Komiksové novinky na únor 2013: Nové série od Ennise i Ellise

Hide picture