Menu
FANZINE.cz
Technologie

Křest hry Battlefield 3 proběhne na festivalu her a fantastiky v Praze

Martin Peška

Martin Peška

7. 10. 2011

OBR: Battlefield 3V den státního svátku, 28. října, vychází v Evropě hra Battlefield 3 pro PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Její křest v Česku proběhne na festivalu FanCity v Praze.

OBR: Battlefield 3

Zdroj: EA

„Ve dnech festivalu vychází hra Battlefield 3, bude zde křtěna, představena, nabídnuta k vyzkoušení,“ uvedl pro Topzine.cz ředitel festivalu Václav Pravda a dodal: „V přednáškovém a diskusním herním programu budou představeny novinky dalších producentů, ale i hry deskové či na hrdiny.“

FanCity, festival her a fantastiky, se uskuteční od 26. do 30. října v KC Novodvorská na pražské Lhotce. Magazín Topzine.cz je hlavním mediálním partnerem akce. Sledujte náš speciál k této události.

Kromě Battlefieldu 3 a dalších herních novinek se v pražském KC Novodvorská představí ve třech hernách klasické pecky jako Starcraft či spíše hříčky pro pobavení. Konkrétní hry a turnaje uvedou pořadatelé 10. října na webu akce fancity.cz.

„Spolupracujeme se všemi třemi výrobci konzolí, herna bude mít až k padesátce konzolí všech druhů, což nemá nikde v ČR obdobu,“ řekl šéf akce. K dispozici by mělo být mimo jiné Nintendo 3DS a komplety Xbox 360 s ovladačem Kinect, Playstation 3 s ovladačem Move a Gran Turismo 5.

Čtěte také: Senzor Kinect projde drobnou úpravou. Přístavek vylepší zorný úhel

FanCity je zbrusu novým festivalem zaměřeným na hry a fantastiku, který se stal pražským nástupcem tradičního Festivalu fantazie Speciál v Chotěboři na Vysočině.

Na FanCity 2011 přijedou i zahraniční herci z Harryho Pottera či StarGate

„FanCity je nový festival, odlišný svojí programovou koncepcí s větším důrazem na hry a koncentrací fanouškovského programu, místem, organizací a novým webem od 10. října. Ale navazuje na FF Speciál jednak termínově, jednak samozřejmě i co se týká programu, účasti fanoušků a podobně,“ vysvětlil Pravda.

Vstupné na FanCity
První a poslední den vyjde na 50 korun, jinak každý celý den na 200, půlden na 150 korun.
Účast na celém festivalu stojí 600 korun.
Při přihlášení a zaplacení před datem 10. října je na výše uvedené ceny sleva 20 %.
Účastníci do 15 let platí vstupné poloviční.
Pro využití slev je nutná registrace na webu fancity.cz, vstupenky je však možné zakoupit i klasicky na místě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Křest hry Battlefield 3 proběhne na festivalu her a fantastiky v Praze

Hide picture