Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Marvel chce Gordona-Levitha Jako Dr. Strange. Ten má však konkurenci

Jan Uhlík

Jan Uhlík

17. 7. 2013

Cast Dr. Strange

Není tajemstvím, že Marvel chystá plány na film o Doktoru Strangeovi. Ten by měl nahradit Iron Mana a stát se novým tahounem společnosti. Kdo se této role zhostí?

Cast Dr. Strange

Souboj o roli může začít! Kdo ze světa Batmana se role zhostí? Zdroj: Marvel, distributor filmu

Marvel v posledních dnech neotálí a snaží se produkovat co nejvíce filmů ze svého univerza. Další superhrdina, který se dostal do jejich hledáčku, je Doktor Strange. Společnost prozradila, že chce vytvořit nový trhák, který by převzal kolík od Iron Mana a pokračoval ve velice úspěšném běhu.

Právě proto proběhne pro roli nové tváře komiksové světa přísný konkurz. Samo studio naznačilo, že by velice rádo vidělo v roli Strange Jospeha Gordona-Levitta, kterému marvelovský svět není vůbec cizí. Znát ho můžeme především z Temný rytíř povstal nebo skvělého Počátku.

Joseph Inception

Jospeh po boku Leonarda Di Capria v Počátku. Zdroj: reprofoto youtube.com

Fanoušci Dr. Strange přitakávají a souhlasí s volbou společnosti. Jenže na druhé straně se rozběhly silné spekulace o obsazení stejné role Aaronem Eckhartem, který si zahrál ve stejném univerzu jako Joseph, tedy v Temném rytíři.

Na rozdíl od Gordona-Levitta má Aaron roli u Marvelu jistou, zatím ale obě strany drží vše pod pokličkou a zřejmě to tak i po delší dobu zůstane. Prozatím tedy můžeme jen hádat jako u Vina Diesela, který stojí v obdobné situaci.

Harvey a Joker

Aaron v jeho zatím nejúspěšnější filmové roli Harvey Denta alias Two Face. Zdroj: reprofoto youtube.com

Kdo se podle vás na roli nejmocnějšího z mágu světa Marvelu hodí více?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Marvel chce Gordona-Levitha Jako Dr. Strange. Ten má však konkurenci

Hide picture