Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Metal Gear Solid 5 se jmenuje Ground Zeroes. Známe hlavní postavu

Marek Jedinák

Marek Jedinák

2. 9. 2012

Hideo Kojima, tvůrce nesmrtelné série proslulých her o Solid Snakeovi, odhalil nejnovější titul ze své produkce – Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Podívejte se na první uniklý obrázek ze hry.

Hlavní postavou nového Metal Gear Solid se stane Big Boss. Snakeův genetický otec Zdroj: vydavatel hry

Hideo Kojima předvedl ku příležitosti pětadvacetiletého výročí značky Metal Gear hratelnou demoverzi nejnovější hry z tohoto prostředí. Přítomní novináři nešetří chválou a převládá nadšení.

Čtěte také: Darksiders 2 mixují herní žánry, ale zbytečně se drží při zemi

Hlavní postavou sice nebude Solid Snake, nýbrž jeho genetická předloha Big Boss. S tou se hráči mohli setkat ve vybraných dílech série. Dle nejnovějších informací nejspíše nepůjde o regulérní pátý díl série, ale spíše o spin off ve stylu her pro PSP.

Největší novinkou je zasazení hry do obrovského otevřeného světa, v němž hráči budou moci využívat i dopravních prostředků. Automaticky se tak nabízí například srovnání s Just Cause 2. Jádrem nové hry se má stát především nově vyvinutý Fox engine. Prezentovaná ukázka prý běžela na PC s výkonem odpovídajícím současné generaci konzolí, přesto z ní byli všichni přítomní naprosto vyplesklí.

Dějiště hry by mělo být dle odhadů vycházejících z věku Big Bosse a použité techniky zasazeno do období studené války.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Metal Gear Solid 5 se jmenuje Ground Zeroes. Známe hlavní postavu

Hide picture