Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Mickey Rourke si zřejmě zahraje v Sin City 2. Premiéra bude příští rok

Denisa Marešová

Denisa Marešová

9. 8. 2012

Od natočení snímku Sin City – město hříchu uběhlo pěkných pár let a obdobně dlouho se mluví o natočení druhého dílu. Teprve nyní se začínají objevovat nadějnější zprávy. Sin City: A Dame To Kill For už má hotový scénář a Mickey Rourke vážně uvažuje o návratu.

Mickey Rourke jako nejtvrdší drsoň Marv ve snímku Sin City - město hříchu. Zdroj: 2005 Dimension Films

Pokračování, které má být prequelem i sequelem zároveň, bylo původně plánováno už na rok 2007. Poté ale tvůrci natáčení odložili a další zprávy o druhém dílu byly vyslány do světa až nedávno. Nyní, když je scénář hotov, přicházejí na řadu otázky ohledně obsazení. Režisér Robert Rodriguez slíbil návrat většiny velkých hvězd. Otázník celou dobu visel nad tím, zda se vrátí i Mickey Rourke.

Čtěte více: Sin City 2 v produkci. Umění krvavého komiksu se vrací

Podle posledních informací to vypadá, že Rourke nebude zásadně proti si v Sin City: A Dame To Kill For znovu zahrát. Jedinou neznámou je tedy role, kterou by měl tento bouřlivák ztvárnit. Bude to opět velký tvrďák Marv? Nebo jiná postava? Jisté je snad jen to, že nebude tím, kdo ukradne Gerardu Butlerovi alias Johnu Millerovi holku.

Spolu s Rourkem si zde tedy zahraje Butler, který nahradí Jakea Gyllenhaala v roli Millera. Dále se můžeme těšit na Rosario Dawson nebo Jessicu Albu. Premiéra snímku je plánovaná na říjen roku 2013. Za zmínku stojí, že si budeme moci vychutnat nejtemnější zákoutí města Sin City ve 3D formátu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mickey Rourke si zřejmě zahraje v Sin City 2. Premiéra bude příští rok

Hide picture