Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Sin City 2 v produkci. Umění krvavého komiksu se vrací

Matouš Márai

Matouš Márai

21. 4. 2012

Valkýra po mém boku řve, směje se s čistou, nenávistnou a krvežíznivou radostí z pobíjení… Stejně jako já!Vzpomínáte na sedm let starou záležitost Franka Millera a Roberta Rodrigueze? Nový díl ponese název Sin City 2: A Dame to Kill for.

video
play-sharp-fill

Robert Rodriguez a Frank Miller, dvojice stojící za prvním dílem, opět spolupracují. Millerův scénář a grafika společně s Rodriguezovou režií vytvořily dílo, jež povzneslo násilí ve filmu na úroveň umění.

Hlavním hrdinou Dámy, pro kterou byste zabíjeli je Dwight z prvního dílu, snažící se napravit své chyby a začít s čistým štítem. Příběhový plot je převzat ze stejnojmenného Millerova komiksu. Jednotlivé příběhy se budou odehrávat v čase před prvním dílem i v čase po díle následujícím. Opět se vrátíme do města hříchu. Stejně jako v minulém díle je jím texaský Austin.

Vzhledem k Rodriguezově zálibě v krvavém umění ve filmu málokoho asi udiví, že jeho přítelem je právě Quentin Tarantino (Pulp Fiction, Kill Bill a další). Ten se také podílel na režii jednoho příběhu v prvním díle.

Někteří hrdinové zemřeli, přesto zůstali nesmrtelní. Zdroj: distributor filmu

Dlouhé čekání na druhý díl – sedm let – bylo odůvodněno perfekcionismem: „Fanoušci mají velká očekávání, cítím povinnost jim dát něco skutečně výjimečného,“ vypověděl Rodriguez.

Čtěte také: Alois Nebel. Černobílá pecka z Čech útočí na Oscary

Datum premiéry zatím nebylo stanoveno.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sin City 2 v produkci. Umění krvavého komiksu se vrací

Hide picture