Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Na eBay pokračuje mánie. Po Cageovi se prodává reinkarnovaný Travolta

Jan Chalupa

Jan Chalupa

6. 10. 2011

FOTO: John Travolta (prý) z roku 1860Máte zájem o fotografii Johna Travolty z roku 1860? Nebo raději Nicolase Cageho z roku 1870? Stačí mít dostatek peněz a jejich fotku dostanete.

FOTO: John Travolta (prý) z roku 1860

John Travolta na údajné fotce z roku 1860, Zdroj: eBay

Na internetové aukční síti eBay můžeme v těchto dnech sledovat nový trend. Prodávající zde nabízejí autentické (alespoň podle jejich tvrzení) fotografie slavných filmových hvězd z dávno minulých let, za které si prodejci účtují nemalé částky. Například fotografie Johna Travolty z roku 1860 přijde na nějakých 50 000 dolarů.

Celá tato kauza začala s nabídkou fotografie Nicolase Cageho z roku 1870, za kterou si prodejce účtoval 1 milion dolarů. Více si přečtete zde.

Prodejci jdou ale ještě mnohem dále. Fotografie prý navíc dokazují, že slavné filmové hvězdy jsou něco více než jen obyčejní lidé. Aby obhájili teorii, že jsou fotky autentické, předkládají potenciálním zájemcům o koupi teorie, vysvětlující, jak je možné na takto starých fotkách spatřit dnes žijící herce.

FOTO: Nicolas Cage jako upír

Tahle fotka to všechno začala. Nicolas Cage jako upír z roku 1870

Nicolas Cage je tak prý upír, případně chodící mrtvola. John Travolta se zase podle slov prodejce dokáže reinkarnovat, což někteří novináři začali okamžitě interpretovat v souvislosti s jeho členstvím v scientologické církvi, která obhajuje myšlenku předchozího života člověka.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na eBay pokračuje mánie. Po Cageovi se prodává reinkarnovaný Travolta

Hide picture