Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Na Festivalu fantazie se i zamilujete, potvrzuje to pár Kozel a Kočička

Jan Neuman

Jan Neuman

12. 7. 2012

Od 29. června do 8. července probíhal v Chotěboři na Vysočině největší festival fantastiky a her v ČR, Festival fantazie. A stejně jako minulý rok se nám povedlo na místě vyzpovídat několik návštěvníků a zeptat se jich na jejich dojmy z akce. 

FOTO: Festival fantazie 2012

Foto: Jan Neuman, FANZINE.cz

Yuki

Na Festivalu Fantazie jsem již podruhé a nejvíce se mi zde líbí DDR (poznámka redakce: linie zabývající se tanečními a hudebními hrami) a samozřejmě lidé, kvůli kterým se sem ráda vracím.

Doctor

Ze zpovídaných nejčastější účastník, na Festivalu fantazie je již po šesté, nebo po sedmé. „Dříve jsem dokonce vypomáhal jako organizátor,“ vzpomíná Doctor. Nejvíce se mu líbí Series Con (poznámka redakce: linie zabývající se seriály) a Glee Con (poznámka redakce: linie zabývající se muzikálovým seriálem Glee).

Kozel a Kočička

„Jsme v Chotěboři již po třetí, minulý rok jsme se zde dokonce potkali a od té doby jsme spolu. Jezdíme sem převážně díky skvělým lidem a kostýmům, které teď bohužel nemáme na sobě.“

Revan

Se Star Wars knižní přezdívkou přijel na Vysočinu již podruhé. „Vracím se sem hlavně kvůli své oblibě Star Wars a také kvůli skvělým lidem, kteří se nebojí si čas od času přihnout domácí Revanovice.“ (smích)

Kuchy

„Na FFku (poznámka redakce: fanoušci nazývají Festival fantazie ve zkratce FFkem) jsem už potřetí a jezdím hlavně na Night Con (poznámka redakce: programová linie, která se zaměřuje na upíry, vlkodlaky a vůbec všechny noční tvory), který pomáhám spoluorganizovat, a samozřejmě kvůli lidem.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na Festivalu fantazie se i zamilujete, potvrzuje to pár Kozel a Kočička

Hide picture