×
FANZINE.cz

Na konci října vyjde soubor map z fantasy světa George R. R. Martina

Zahraniční nakladatelství Random House chystá další lahůdku pro fanoušky Martinovy ságy. 30. října vydá soubor map ze všech koutů Západozemí.

[album: https://www.fanzine.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/g-r-r-martin-the-lands-od-ice-and-fire-ukazky/]

Příznivci fantasy ságy Píseň ledu a ohně z pera amerického spisovatele George R. R. Martina se 30. října dočkají nové knihy. Nepůjde však o Vichry zimy, na nichž autor v současnosti pracuje. Nakladatelství Random House vydá knihu The Lands of Ice and Fire (Země ledu a ohně). Jak už název napovídá, jedná se o soubor map z Martinova Západozemí.

Čtěte také: V pin-up kalendáři na rok 2013 budou Gaimanovi i Pratchettovi hrdinové

Na jejím vzniku se podílel ilustrátor Jonathan Roberts. V knize se objeví jak mapy celých zemí, tak detailní plány měst. Výtvarník podrobně vykreslil Královo přístaviště, Braavos i Zeď na severu.

Kniha poslouží čtenářům oblíbené literární série i fanouškům jejího televizního zpracování s názvem Hra o trůny. Budou se tak moci dovědět, jak rozlehlé je Úzké moře, kde leží Dračí kámen nebo jak daleko je to ze Zimohradu do Řekotočí.

O českém vydání se zatím žádné informace neobjevily.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..