×
FANZINE.cz

V pin-up kalendáři na rok 2013 budou Gaimanovi i Pratchettovi hrdinové

Výtvarník Lee Moyer pracuje na pin-up kalendáři na příští rok. Objeví se v něm postavy z fantasy a sci-fi románů. A také někteří spisovatelé.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/pin-up-kalendar-2013_1/|width=660]

Fanoušci sci-fi a fantasy literatury se dočkají sexy kalendáře na rok 2013. Po dvanáct měsíců si budou moct na zdech svých pokojů prohlížet postavy z románů G. R. R. Martina, Patricie Briggs nebo Jima Butchera. V lehce erotických pózách je ztvární umělec Lee Moyer.

Moyer vytvořil pin-up kalendář již na letošek. Věnoval jej literárním klasikům jako Mark Twain, Charles Dickens a Lev Nikolajevič Tolstoj.

Pro inspiraci na příští rok výtvarník zabrousil do fantastiky. Žánr u čtenářů velmi populární může očividně nabídnout spoustu sexy materiálu.

Podívejte se na letošní kalendář s postavami ze Hry o trůny

Hotových je už několik kreseb. Leden zdobí lady Amalthea, poslední jednorožka z knihy Petera S. Beagla. Moyer připravil také několik specialit. Z kouzelníka Mrakoplaše známého z Úžasné Zeměplochy Terryho Pratchetta udělá sexy čarodějku. Spisovatelé George R. R. Martin a Patrick Rothfuss zase nechají zobrazit sami sebe.

Kromě výše zmíněných se v kalendáři objeví hrdinky z knih Jacqueline Carey, Charlaine Harris, Robin Hobb, N. K.  Jemisin i letos zesnulého Raye Bradburyho. Nebude chybět ani některá z postav Neila Gaimana. Jako model se nabídla přímo Gaimanova manželka.

Výtěžek z kalendáře bude věnován na charitu.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/pin-up-kalendar-2012_1/|width=660]Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..