Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

Natáčení třetí série Hry o trůny je na spadnutí. Dočkáme se nových herců

Jan Chalupa

Jan Chalupa

6. 7. 2012

FOTO: Tyrion Lannister v seriálu Hra o trůnyJiž 9. července by mělo začít natáčení třetí řady seriálu Hra o trůny. Novou lokalitou by se mělo stát Maroko. Hra o trůny je úspěšný fantasy seriál z produkce HBO, který vychází z knižní předlohy Píseň ledu a ohně od autora George R. R. Martina.

[album:https://www.fanzine.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/hra-o-truny-druha-rada/]

Právě v Maroku by mělo na začátku prázdnin začít natáčení třetí řady mimořádně úspěšného seriálu Hra o trůny. Důvodem je obrovská sledovanost podpořená velkou přízní fanoušků. Například první epizodu druhé série sledovalo 3,9 miliónů diváků.

Co se týče herců, podle zatím nepotvrzených informací by se v nové sérii měli nově objevit  např. herečka Tara Fitzgerald (Tmavodmodrý svět) nebo herec Clive Russell (Sherlock Holmes: Hra stínů).

video
play-sharp-fill

Podle fanoušků je Hra o trůny jedním z mála seriálů, které si dokázaly udržet vysokou kvalitu série první a chytře rozvíjet to, co v minulosti fungovalo, a navíc přidávat i zcela nové nápady. Hodně ceněné byly i poměrně megalomanské bitevní scény.

Čtěte také: Nejoblíbenější postavou z 2. série Hry o trůny je Tyrion Lannister

I proto jsou očekávání kolem třetí série obrovská.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Natáčení třetí série Hry o trůny je na spadnutí. Dočkáme se nových herců

Hide picture