Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Nejlepší je Morn, říká režisér českého znění Star Treku: Deep Space Nine

Martin Peška

Martin Peška

5. 1. 2013

FOTO: Postava Morna ze Star TrekuZa svou nejoblíbenější postavu ze Star Trek: Deep Space Nine považuje Ivan Holeček, režisér českého znění seriálu, Morna, tedy postavu, která nikdy nepromluvila. Toho hraje Mark Allen Shepherd a je jediným zástupcem Lurianů viděných v seriálu Star Trek.

FOTO: Postava Morna ze Star Treku

Holeček, který možná i kvůli své profesi označil postavu Morna (jediného příslušníka druhu Lurianů, s nímž jsme se mohli v seriálu setkat) za nejlepší, současně naší redakci dnes potvrdil i svou účast na akci CzechTREK.

Společně s ním zavítá v sobotu 19. ledna na největší tuzemské setkání příznivců seriálů a filmů s tematikou Star Treku i Lea Suchánková, která pracovala na úpravě dialogů v seriálu. Jejich besedu by měli doplnit i samotní dabéři, jejichž jména pořadatelé zatím tají.

Nevylučují ani to, že by se na jednom pódiu setkala dabérka postavy Ezry Dax společně s kanadskou herečkou Nicole de Boer, jejíž účast byla oficiálně potvrzena již v první polovině prosince. (Psali jsme)

„U Star Treku je nejzáludnější terminologie a její výslovnost. Těším se, co návštěvníkům na toto téma letošní hosté prozradí,“ uvedla pro FANZINE.cz jedna z organizátorek Lucie Číryová.

video
play-sharp-fill

Informace o akci
Název: CzechTREK convention 2013
Datum konání: sobota 19. ledna
Místo: KC Novodvorská (Novodvorská 1013/151, Praha 4 – Lhotka)
Prozatím potvrzení hosté: Nicole de Boer, Ivan Holeček, Lea Suchánková

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejlepší je Morn, říká režisér českého znění Star Treku: Deep Space Nine

Hide picture