Menu
FANZINE.cz
Komiks

Nepodpořit Goona by pro svědomí českých fanoušků znamenalo Pohromu

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

27. 2. 2018

Polovina držkobití, masakrů a bizarních monster je za námi. Tvrďák Goon se úspěšně promlátil polovinou své útrpné cesty, ale druhé polovině jeho předkus právě čelí. Bude to těžký boj, který si žádá pomoc fanoušků.

V osmé knize, Dost prokletí pro všecky, čeká Goona obtížné rozhodnutí. Konečně se dozvídá pravdu o městě na okraji Koňožroutského lesa a zjišťuje, že ho musí buď navždy opustit, anebo začít válku.

Jeho nepřátelé skrytí za temnou postavou, o které se Goon domníval, že se jí už kdysi dávno zbavil, se zatím šikují…

A to ani neví, co se skrývá za rohem v knize deváté.

Všichni jsou seřazeni na bitevním poli, a to včetně démonického pana Trnky – zdá se, že bývalý těch, kdo vstali z mrtvých, je více než se počítalo.

A na Lonely Street se vrací další známá postava. Goon se opět setká se svou životní láskou, která mu přichází sdělit velké tajemství. Pohroma jménem svědomí klepe na dveře.

Oba díly vyjdou v edici Na přání. Co to ale znamená? Jde o již ozkoušený způsob, kde si knihu člověk závazně objedná na stránkách Comics Centra před samotným vydáním: Čas na to má do 4. 3. 2018. Bude-li mít o komiksy zájem alespoň pět set fanoušků, vyjdou 10. 4. 2018. A když se podíváte na stránky Comics Centra, zjistíte, že chybí ještě kolem pětatřiceti procent. A máte na to týden. Takže si koukejte každý den objednat jednou a máme to v kapse.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Nepodpořit Goona by pro svědomí českých fanoušků znamenalo Pohromu

Hide picture